JanekKrolak
Posty: 4 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
JanekKrolak
  11 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Siema poznam tu kobietę

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  11 sierpnia 2019

Pytasz,rozkazujesz czy stwierdzasz?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

GRADEK83
GRADEK83
  11 sierpnia 2019

swojego życia ? czy taką w sam raz na jeden raz ? sprecyzuj swoje widzi mi się... szukanie kobiety przez internet to oznaka choroby psychicznej tak więc wiesz !

F0X
F0X
  11 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: szukanie kobiety przez internet to oznaka choroby psychicznej
Swoją żonę poznałem w internecie...
Czy dostanę swój własny różowy kaftan bezpieczeństwa,
będę mógł szamać kolację w prywatnej izolatce
i mieć swojego osobistego psychiatrę ?
GRADEK83
GRADEK83
  11 sierpnia 2019
F0X
F0X: Czy dostanę swój własny różowy kaftan bezpieczeństwa, będę mógł szamać kolację w prywatnej izolatce i mieć swojego osobistego psychiatrę ?

Tak, tak i jeszcze elektrowstrząsy dorzucimy gratis :D Nasz klient nasz pan XD
F0X
F0X: Swoją żonę poznałem w internecie...

Osoby urodzone z żółtymi papierami nie są brane pod uwagę w badaniach statystycznych :P
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: swojego życia ? czy taką w sam raz na jeden raz ? sprecyzuj swoje widzi mi się... szukanie kobiety przez internet to oznaka choroby psychicznej tak więc wiesz !

Teraz to juz pojechales...osobiscie znam kilka par ponanych przez internet i są jak najbardziej zdrowi psychicznie. Net bardzo ułatwia poznawanie ludzi, więc bez przesady..
GRADEK83
GRADEK83
  12 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Net bardzo ułatwia poznawanie ludzi, więc bez przesady..

Jestem innego zdania aczkolwiek wszystko zawsze wychodzi w praniu. I albo taka para się rozpada i zostaje matka samotnie wychowująca dziecko i ojciec rozwodnik albo żyjący w separacji płacący alimenty....ta czy inaczej jeśli komuś się udało to wychodzi na to że oboje byli chorzy psychicznie :ziober2:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Net bardzo ułatwia poznawanie ludzi, więc bez przesady.. Jestem innego zdania aczkolwiek wszystko zawsze wychodzi w praniu. I albo taka para się rozpada i zostaje matka samotnie wychowująca dziecko i ojciec rozwodnik albo żyjący w separacji płacący alimenty....ta czy inaczej jeśli komuś się udało to wychodzi na to że oboje byli chorzy psychicznie

Nie wiem co ma na celu Twoje urajanie sobie czegoś i trzymanie się tego kurczowo.. No ale wkoncu mowa o ludziach chorych psychicznie..😂
GRADEK83
GRADEK83
  12 sierpnia 2019

Lot nad kukułczym gniazdem

DamienBastianN
Posty: 28 (po ~67 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 20
DamienBastianN
  12 sierpnia 2019

Witam :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.