BudziszewskaM
Posty: 1 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BudziszewskaM
  9 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Mam nadzieję że są i tu tacy faceci bo jak do tej pory są zadni sexsu szukający kochanek lub proponując sposorgi

Tomekk2019
Tomekk2019
  9 sierpnia 2019
BudziszewskaM
BudziszewskaM: Mam nadzieję że są i tu tacy faceci bo jak do tej pory są zadni sexsu szukający kochanek lub proponując sposorgi


Widocznie nie ma kobiet ktore maja im do zaoferowania czegos takiego czego sami miec nie moga.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 sierpnia 2019

Problem tym , ze dla facetów szczescie =zamoczenie.

F0X
F0X
  9 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem tym , ze dla facetów szczescie =zamoczenie.

Czy ta opinia tyczy się wszystkich mężczyzn w tym np. Twojego męża ?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 sierpnia 2019
F0X
F0X: Przeczytajmojopis: Problem tym , ze dla facetów szczescie =zamoczenie. Czy ta opinia tyczy się wszystkich mężczyzn w tym np. Twojego męża ?

Męzczyzn na fotce, którzy nawet nie ukrywają się z tym, ze to ich "życiowy cel". Nie wchodzą tu, zeby szukac związku, jak wiekszosc kobiet , ale zeby u tych kobiet "zamoczyc" bo skoro są same to (ich tokiem myślenia). na pewno desperacko wyposzczone.
Moj mąz nie byłby nim, gdyby myslał takimi kategoriami 😉
F0X
F0X
  9 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Męzczyzn na fotce, którzy nawet nie ukrywają się z tym, ze to ich "życiowy cel"
Czyli nie wszystkich tylko tych na fotce, no ale zaraz, ja jestem mężczyzną i siedzę na fotce, ale jakoś nie przypominam sobie by moją miarą szczęścia było zamoczenie, coś mnie wkręcasz d83dde03
BudziszewskaM
BudziszewskaM: Mam nadzieję że są i tu tacy faceci
Tak są, np. ja jestem tyle że ja już swoje szczęście w miłości znalazłem :)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 sierpnia 2019

Ale ja nigdzie nie napisalam "wszystkich" wiec nie dopowiadaj sobie. Ale na pewno zdecydowana wiekszosc, co mozna latwo zauwazyc w: komentarzach,na wpisach w profilu, na forum...nie mowiac o pw.

oam
oam
  9 sierpnia 2019
BudziszewskaM
BudziszewskaM: Mam nadzieję że są i tu tacy faceci bo jak do tej pory są zadni sexsu szukający kochanek lub proponując sposorgi
Są, tylko nie ogłaszają sie z tym w przeciwieństwie do tych w/w. :-) Osobiście znam takie osoby, tu. :-)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja nigdzie nie napisalam "wszystkich" wiec nie dopowiadaj sobie.
he he he, ekhem,
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem tym , ze dla facetów szczescie =zamoczenie.
brak słów "prawie wszyscy" bądź "większości", co jest równoznaczne z "wszyscy".
S k ł a d n i a :crylol:
F0X
F0X: jestem mężczyzną i siedzę na fotce, ale jakoś nie przypominam sobie by moją miarą szczęścia było zamoczenie :)
Dwornie, bardzo mnie to cieszy!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Owszem - ZDECYDOWANA WIĘKSZOSĆ jak juz czepiamy sie szczegułow. I nie jest to tylko moje zdanie, pisze tu tez z kilkoma kobietami i WSZYSTKIE twierdzą , że są nagabywane przez facetów szukających wyłacznie sexu. Jedna szuka związku i twierdzi, ze na 100 wiad.raptem KILKU jest zaintetesowana jej osoba, a nie tylko jej "wdziękami". Więc nie oszukujmy się , na pewno trafiają sie wyjątki (jak wszedzie) ale ten portal zaczyna się coraz bardziej kojarzyc z szukaniem sexu bez zobowiązan, a przynajmniej tak twierdzą nowe osoby, ktore zakladaną tu konta z polecenia.

Zresztą sama autorka tematu o tym pisze wyraznie.

Tomekk2019
Tomekk2019
  15 sierpnia 2019
F0X
F0X: Przeczytajmojopis: Problem tym , ze dla facetów szczescie =zamoczenie. Czy ta opinia tyczy się wszystkich mężczyzn w tym np. Twojego męża ?


Ciezko z tym mezem skoro na innym dziale forum pisze o seksie hiszpanskim XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.