DamianRawluk
Posty: 12 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DamianRawluk
  8 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Jestem chory na schizofrenię paranoidalną. Mina mi zrzedła... Kiedyś byłem wesoły. Jestem niepełnosprawny w znacznym stopniu, ale jeszcze kontaktuję... Szukam kobiety, która zaopiekuje się mną. Jest praca, mieszkanie, wolne pokoje i samotny, chory człowiek. Jestem małomówny, ale pisanie idzie mi nie najgorzej. Zakochajmy się w sobie i bądźmy razem...<3

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  10 sierpnia 2019

Ten człek akurat musi bo ma niskie mniemanie o sobie i za każdym razem musi bo wydaje mu się że ego urośnie. Coś na zasadzie jestem mały mam małego kupię sobie wielkie auto i będę wyprzedzał wszystkich. Wykształcenie w dzisiejszych czasach nie jest aż tak potrzebne. Jeden ma studia i zarabia 1/4 tego co ten bez studiów. Także na to bym nie patrzyła. Póki jesz leki jest wszystko ok więc walcz o siebie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: bujająca

Dlaczego piszesz również w jej kierunku jak ogóle dana osoba nie wypowiadała się w tym watku :woot:
HardStyled83ddd0a
F0X
F0X
  10 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Dlaczego piszesz również w jej kierunku jak ogóle dana osoba nie wypowiadała się w tym watku
może dlatego że pomylił Bujającą z Przeczytajmójopis. Ciężko powiedzieć. W najbliższym czasie się tego nie dowiemy. d83dde4c
@DamianRawluk proszę nie użalaj się nad sobą bo to najgorsze co możesz robić, miej trochę więcej wiary w siebie, nie wykształcenie czy pieniądzę czynią człowieka wartościowym a to jak podchodzi do siebie samego i otoczenia w tym do kobiet. A to czy poznasz kogoś zależy też od tego gdzie i jak szukasz. Z Twoją chorobą można normalnie żyć i funkcjonować.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
F0X
F0X: może dlatego że pomylił Bujającą z Przeczytajmójopis.


To pomyłka spora :lol:
DamianRawluk
DamianRawluk: Zakochajmy się w sobie i bądźmy razem...<3

Osoby niepełnosprawne również maja rodziny, dzieci itp i tego ci życzę żebyś znalazł tą jedna i kochająca cię osobę :)
HardStyled83ddd0a
DamianRawluk
Posty: 12 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DamianRawluk
  11 sierpnia 2019

Pierdu, pierdu. Schizofrenia to nieuleczalna choroba, z którą żyje się bardzo ciężko. Powoli się umiera...

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 sierpnia 2019

Damian skoro siedzisz i piszesz tutaj to nie jest aż tak źle. Ciesz się tym że jesteś w stanie to zrobić, bo choroby różne chodzą po ludziach. I pamiętaj nie ma ludzi zdrowych są po prostu nie zdiagnozowani.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 sierpnia 2019
DamianRawluk
DamianRawluk: Pierdu, pierdu. Schizofrenia to nieuleczalna choroba, z którą żyje się bardzo ciężko. Powoli się umiera...

Mam sąsiada choregp na schizofremie, ma żonę i 3cie dziecko w drodze. A bylo u niego ciezko- załamał się, zaczął pić, nawet był na przymusowym odwyku. Ale zaczął brać regularnie leki i dobrze funkcjonuje. Najgorsze to sie załamać i utkwić w bezczynnosći.
DamianRawluk
Posty: 12 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DamianRawluk
  13 sierpnia 2019

Leki srreki. Leki powodują objawy niepożądane np. ciągłe zmęczenie, hipotonię... i wiele innych. Dobieranie leków to nic przyjemnego... Są tak zwane pozytywne objawy z którymi dobrze się żyje... Są też objawy negatywne i działania niepożądane, z którymi żyje się źle.

DamianRawluk
Posty: 12 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DamianRawluk
  13 sierpnia 2019
https://www.youtube.com/watch?v=hJKll5VQlDY
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.