busiarzk
busiarzk
  24 lipca 2019 (pierwszy post)

jest ktos tu taki?

F0X
F0X
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jest ktos tu taki?

poszukaj wśród księży.
busiarzk
busiarzk
  24 lipca 2019

Ci ksieza tacy czyści są?

F0X
F0X
  24 lipca 2019

nie wszyscy ale jakiś procent na pewno.

busiarzk
busiarzk
  24 lipca 2019

Ja tak z ciekawosci pytam tylko. Bo mi bez dziwezcyny dobrze. Nie szukam dziewczyny, nie [potzzebuje.Bylo kilka spotkan. Kilka zakonczylo sie z powodu dzieczyn kilka z mojego powodu, powiredzialem ze dziekuje za ta znajomosc wiecej nie dam rady.#przegryw jestem tak wiem. Chociaz prawiczkiem nie jestem (mielno niszczy). U mnie chyba nie istnieje chyba takie cos jak mjilosc #depresja hehe

F0X
F0X
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo mi bez dziwezcyny dobrze. Nie szukam dziewczyny, nie [potzzebuje


Na początku myślałem że masz problem natury psychologicznej ale po przemyśleniu stwierdziłem że dostałeś najpiękniejszy prezent od Boga jaki może dostać mężczyzna, SERIO. Nie potrzebujesz sexu, nie musisz mieć kobiety a w chwilach walenie kapucyna też jest zbędne. Brak kobiety to brak nerwów, 80 % oszczędzność budżetu i wiele innych pozytywnych perspektywNie narzekam na swoje życie co nie zmienia faktu że trochę ci zazdroszczę d83dde1c
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.