PomidorowaGalazka
PomidorowaGalazka
  23 lipca 2019 (pierwszy post)

Czy mozna poznac jakas wartosciowa osobe , czy to tylko zludzenie

Dragon842
Dragon842
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mozna poznac jakas wartosciowa osobe , czy to tylko zludzenie

Sam zastanawiam się bo ciężko poznać wartościową kobietę
F0X
F0X
  24 lipca 2019

Można, warto zacząć od niewypinania tej małej dupci do ludzi d83dde03 jak zmuszasz męski gatunek do myślenia o jej kształtach, jak to fajnie byłoby ją wybzykać to tak jak byś mówiła każdemu - bierzcie mnie. Czy to zdjęcie pokazuje jak jesteś wartościową osobą ? a może to tylko złudzenie ? Hmmmmmmmm

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  24 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mozna poznac jakas wartosciowa osobe , czy to tylko zludzenie

Jesli to pytanie (mimo braku pytajnika, chyba tak) to ja jestem przykladem na to, ze można. Sama poznałam tu parę wartosciowych osób. Ale mój profil dosć jasno sugeruje (trochę w przeciwieñstwie do Twojego) że nie interesują mnie sex propozycje, bo sama takowych sygnałów nie wysyłam.
I jak kolega wyzej wspomniał: zwabiasz dupą, a oczekujesz (jak sugerujesz) szacunku. Jak dla mnie, to 2 skrajności ...
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 175
anfet4minka
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mozna poznac jakas wartosciowa osobe , czy to tylko zludzenie


Oczywiście że można tylko najpierw trzeba zweryfikować swoje wartości i oczekiwania. Jeżeli szukasz, przystojnego mądrego kasiastego faceta, a sama jesteś nie najpiękniejsza, bidę klepiesz to raczej wątpliwa sprawa że go znajdziesz. W drugą stronę to też nie działa. Pamiętaj że prezentowaniem swoich wdzięków porządnego godnego uwagi faceta nie znajdziesz. Niestety Ci spoko tutaj to już dawno zajęci, zostaje taplanie się wśród no cóż..

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.