Redes
Redes
  8 lipca 2019 (pierwszy post)

Witam. szukam dla siebie fajnej dziewczyny. i też taką która będzi chciała takiego chopaka jak ja

Redes
wpis jest ukryty
Redes
wpis jest ukryty
Redes
Redes
  20 lipca 2019

panie śmiało nie gryzę

oam
oam
  20 lipca 2019
Redes
Redes: taką która będzi chciała takiego chopaka jak ja
Tzn jaki jesteś? Sęk w tym, że zapraszasz do kontaktu z Tobą, a nawet nic o sobie nie napisałeś. :-)
Nie ma powodu by dodawać kilkukrotnie posty tej samej treści, nie jest to dział do ich nabijania. :-) Jeśli znajdzie się któraś chętna, to na pewno się z Tobą skontaktuje.
Aczkolwiek... Napisz coś o sobie, bo tak to nawet ja gdybym była wolna - nie napisałabym ani słowa do Ciebie na PW. ;-)
FrejDa
Posty: 3 (po ~18 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
FrejDa
  21 lipca 2019

Szukam kobiety 💐💕 wolnej hi

TomaszKosecki
Posty: 1 (po ~47 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TomaszKosecki
  23 lipca 2019

Witam szukam dziewczyny czy jest jakaś chętna

mlody253545
Posty: 7 (po ~18 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 29
mlody253545
  23 lipca 2019

szukam dziewczyny jest jakaś zainteresowana

Krzysiek7676
Posty: 1 (po ~40 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
Krzysiek7676
  25 lipca 2019

Poznam fajną dziewczynę ,sa tu jakieś

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 lipca 2019

Ja tak czytam z góry na dól i popadłam w zadumę...4 wpisy jeden za drugim, ale zeby coś więcej od siebie, zeby te kobiety jakos zachęcic do kontaktu. 3 panow jak leci wrzuciło tekst na odczepnego, przy okazji KAŻDY zapomniał o znaku zapytania na koñcu...i dziwić się, że kobiety nie "atakują"?? Panowie- kobiety naprawdę oczekują czegoś więcej niz tekstów "która chętna" , "są tu jakieś".

mlody253545
Posty: 7 (po ~18 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 29
mlody253545
  11 sierpnia 2019

SZukam dziewczyny z podlasia

mat0013001
Posty: 1 (po ~51 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mat0013001
  11 sierpnia 2019

Szukam fajnej rozrywkowej dziewczyny, jest tu taka?

F0X
F0X
  11 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: popadłam w zadumę..
Są to panowie którzy na zasadzie kopiuj wklej umieszczą na 10 portalach to samo, potem włączają TV, piją schłodzone piwko, włączają meczyk i czekają na pierdyliard wiadomości od kobiet, czują że są jedynymi samcami na kuli ziemskiej a reszta globu to same kobiety, no nie ma siły by nie dostali po dziesiątki wiadomości od kobiet ale cóż, coś nie pykło, żadna nie napisała, luzik, jutro też jest dzień, w ten sposób się zapętlają i mamy na forum to co mamy. Takie życie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 sierpnia 2019
F0X
F0X: Przeczytajmojopis: popadłam w zadumę.. Są to panowie którzy na zasadzie kopiuj wklej umieszczą na 10 portalach to samo, potem włączają TV, piją schłodzone piwko, włączają meczyk i czekają na pierdyliard wiadomości od kobiet, czują że są jedynymi samcami na kuli ziemskiej a reszta globu to same kobiety, no nie ma siły by nie dostali po dziesiątki wiadomości od kobiet ale cóż, coś nie pykło, żadna nie napisała, luzik, jutro też jest dzień, w ten sposób się zapętlają i mamy na forum to co mamy. Takie życie.


Zgadzam się z Tobą- a moze to faktycznie działa, tylko mnie się wydaje inaczej...moze te "pierdyliard" nawala na priv..?? To była tylko taka moja sugestia do Panów, którzy wciąż szukają i zastanawiają się , czemu im nie wychodzi. Ja gdybym szukała faceta, to jednak zwracałabym uwagę, czy poza szybkim tekstem czesto brzmiącym jak rozkaz, mają coś naprawdę ciekawego do napisania/powiedzenia..
F0X
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.