ZolzaSzukajacaLwa
ZolzaSzukajacaLwa
  23 czerwca 2019 (pierwszy post)

Zastanawiałam się jak zacząć w ogóle, ten temat. Bycie singlem? Hmmm.. To chyba żadna hańba, ale czas, który mija, przyznacie, że daje popalić. Jestem singielką już bagatela z 5 lat - apropos tematu, w tym roku będzie 6 - i zastanawiam się, czy to przypadkiem nie wina mojego charakteru, stąd właśnie pomysł na nagłówek. Zdążyłam się niestety już zrazić do niektórych ludzi, a samotność... No nie pomaga. Znalezienie w obecnych czasach kogoś, komu mogłoby się zaufać graniczy prawie że z cudem, a czas niestety w miejscu nie stoi. Jest to spory problem, a kolejne porażki, tylko napędzają frustrację, która z koleji napędza poczucie samotności

praksyda
praksyda
  23 czerwca 2019

korzystaj z wolności, poszukaj sobie hobby, co wolny czas Twoj zajmie, każdy ma jakies porycie, wiec to nie zawsze wina charakteru.

ZolzaSzukajacaLwa
ZolzaSzukajacaLwa
  23 czerwca 2019

Praksyda
Ostatnio wzięłam się za pisanie tekstów. W sumie dobra alternatywa, tyle że na dłuższą metę, czasami jest to trudne. Kiedy kończę pisać, samotność sama się wkrada i uciekam wtedy w książki.

acab11
acab11
  23 czerwca 2019

Wydaje mi się że nie ma nic gorszego niż samotna starość. Dzisiaj jest moda na bycie singlem, będą ci wmawiać ze jest ok, super, baw się do woli. Czas szaleństw przeminie, a ty zostaniesz sama koledzy odejdą, zawsze mieć lepiej kogoś zaufanego przy sobie, kto będzie zawsze dla Ciebie oparciem, więc nie trać nadziei gdzieś na świecie jest twoja bratnia dusza trzeba tylko chcieć ja znaleźć.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  23 czerwca 2019

Bycie singielką ma swoje plusy i minusy np będą wolna możesz robić co chcesz . długo by wymieniać to jeden z plusów, a minus taki że większość świąt typu walentynki spędziesz sama gdzie ktoś spędza je z ukochana osoba wiem to z własnego 12 letniego doświadczenia bycia singlem

oam
oam
  23 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiałam się jak zacząć w ogóle, ten temat. Bycie singlem? Hmmm.. To chyba żadna hańba, ale czas, który mija, przyznacie, że daje popalić. Jestem singielką już bagatela z 5 lat - apropos tematu, w tym roku będzie 6 - i zastanawiam się, czy to przypadkiem nie wina mojego charakteru, stąd właśnie pomysł na nagłówek. Zdążyłam się niestety już zrazić do niektórych ludzi, a samotność... No nie pomaga. Znalezienie w obecnych czasach kogoś, komu mogłoby się zaufać graniczy prawie że z cudem, a czas niestety w miejscu nie stoi. Jest to spory problem, a kolejne porażki, tylko napędzają frustrację, która z koleji napędza poczucie samotności

Oczywiście, ze bycie singlem nie jest zadna hańba! Niektórzy sa sami z wyboru, niektorzy po prostu źle trafiaja. Pamiętaj że ktoś z kim będziesz chciała zbudować zwiazek musi kochać Cię taka jaką jestes a nie jaka mogłabyś być. Nie warto sie dla kogos zmieniać tylko po to by sie przypodobac. Zamiast myśleć takimi kategoriami "chyba cos ze mna nie tak", zastanów sie co z nimi jest nie tak, że nie doceniaja Ciebie takiej aka jesteś.
Warto zająć sobie głowę czyms innym, tak jak napisala Praksyda. A moze dzieki temu poznasz kogos wartosciowego z kim bedziesz nadawala na tym samych falach. :)
ZolzaSzukajacaLwa
ZolzaSzukajacaLwa
  24 czerwca 2019

Acab11
Faktycznie coś w tym jest i szczerze mówiąc, boję się, że tak może być, tyle że, ja zawsze mam pecha.. Druga połówka? Chyba już przestałam w to wierzyć

ZolzaSzukajacaLwa
ZolzaSzukajacaLwa
  24 czerwca 2019

Aro34
Walentynki.. Dzień żeby zapomnieć przeżyć i dociągnąć do następnego dnia.. Właśnie dlatego nie znoszę walentynek.. Zawsze mam na ten dzień zaopatrzenie w lodówce w postaci lodów i wina.. Scena jak z filmu wiem ;p

ZolzaSzukajacaLwa
ZolzaSzukajacaLwa
  24 czerwca 2019

Oam
Po 13 latach znajomości z moim ex przyjacielem i we wcześniejszym czasie chłopakiem jednocześnie, zdążyłam się zrazić do facetów.. Właśnie dlatego jestem sama.. Czasami irytuje mnie, że mam charakter taki jaki mam, ale nie zmienię się tylko dlatego, że ktoś będzie chciał mnie inną, bo inną mnie sobie wyobrażał... Życie jest na to za krótkie.. A takie zmienianie się na siłę też nie jest dobre

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 czerwca 2019

Ale czemu ludzie az tak martwią się faktem bycia singlami? . jest powiedzenie: "wolę być sama, niż z byle kim" To fakt , czas nie stoi w miejscu, ale to nie znaczy ze trzeba szukać na prędce bo lata lecą. 😉

ZolzaSzukajacaLwa
ZolzaSzukajacaLwa
  25 czerwca 2019

Przeczytajmojopis
Może to nie kwestia bycia z kimś, a znalezienia bratniej duszy? Kogoś kto by rozumiał drugą osobę i by miał takie samo podejście do przyjaźni.. Chociaż nawet o to trudno, bo z czasem może wyniknąć co innego..

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  26 czerwca 2019

Przyjaźń pomiędzy kobieta i mężczyzną zawsze kończy się kopulacją, chyba że jedno z dwojga jest homo.

oam
oam
  26 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjaźń pomiędzy kobieta i mężczyzną zawsze kończy się kopulacją, chyba że jedno z dwojga jest homo.
Nie zawsze. :)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: silentiumuniversi: Przyjaźń pomiędzy kobieta i mężczyzną zawsze kończy się kopulacją, chyba że jedno z dwojga jest homo.Nie zawsze. :)

Zgodze sie. Wcale nie musi być jedno homo, wystarczy ze z jednej strony po prostu nie ma chemii
ZolzaSzukajacaLwa
ZolzaSzukajacaLwa
  26 czerwca 2019

Silentiumuniversi
Hmmm.. Jeśli poznajesz kogoś przez lata, mogę się z tym zgodzić. Znasz taką osobę na wylot i trudno jest, żeby nie było chemii.. Kiedyś też wierzyłam w przyjaźń damsko-męską

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.