Dragon842
Dragon842
  13 czerwca 2019 (pierwszy post)

Dzień dobry,jestem zwykłym facetem z zasadami, oczywiście poznając kobietę używam rozumu i serca. Dla większości kobiet z fotki uroda jest na pierwszym miejscu, większość nie oznacza że wszystkie takie są. Pytanie czy znajdzie się kobieta która potrafi rozmawiać na każdy temat? Nie szukam miłości na siłę ale też nie jestem desperatem, lubię poznawać ciekawych ludzi i rozmawiać na każdy temat.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019

Tu głównie same niezwykłe kobiety 😁

Dragon842
Dragon842
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu głównie same niezwykłe kobiety 😁

Haha oczywiście jedyne w swoim rodzaju haha
PaulinaLewandows11
Posty: 1 (po ~32 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
PaulinaLewandows11
  15 czerwca 2019

Hejka szukam chłopaka na stałe

Petarda877
Petarda877
  8 lipca 2019

Bardzo mi sie to podoba jestem facetem z zasadami i to sie chwali.
Nie każda szuka macho .

Dragon842
Dragon842
  8 lipca 2019

Jedni lubią krótkie wypowiedzi,tapety i zdjęcia z mądrymi cytatami które często wywodzą się z codziennego życia. Często te cytaty są podstawą zasad którymi człowiek kieruję się w życiu, są natchnieniem i takim wyznacznikiem jak kierować swoim życiem by być po prostu szczęśliwym bo każdy szuka własnego klucza do szczęścia. Kiedyś pisałem wiersze a dziś poruszam różne różne aspekty z życia w postaci dłuższych wypowiedzi które zresztą i tak większość nie czyta. Jedni krytykują za długość a inni chwalą za dojrzałość wypowiedzi mimo że jest napisana prostym językiem bo takim jestem człowiekiem. W pracy uparty,ambitny (czasami zapominając że jestem tylko człowiekiem) sumienny i zaangażowany 120% w to co robię ale dzięki temu nie zawodze. W codziennym życiu jestem zwykłym człowiekiem z wadami i zaletami który docenia wszystko na co ciężko zapracował. Mam 35 lat i bagaż doświadczeń za sobą choć znam osoby sporo młodsze które wiele przeszły dlatego do pewnego stopnia wiek to tylko liczba która charakteryzuje człowieka. Każdy człowiek to inna historia życia, wzloty i upadki dlatego każdy człowiek na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Takie portale społecznościowe jak Facebook to dobra alternatywa do poznawania nowych ludzi i wymiany poglądów na różne tematy. Dla mnie Facebook to portal internetowy na którym można poznać wartościowych ludzi, pogadać czy poruszyć różne tematy. Nie jestem desperatem który szuka miłości na siłę (większość myśli że jak człowiek używa rozumu i serca to już jest desperatem) bo poznawanie ciekawych ludzi to normalna rzecz. Często mówię że Bóg pożałował mi urody dając w zamian rozum i serce,chyba coś w tym jest bo nie zastanawiam się jak ułożyć wypowiedź tylko samo układa się w całość a życie wartości i ludzie są natchnieniem. Każdy może w ciekawy sposób pisać, wystarczy posłuchać własnego serca. Serce to najpiękniejsza cząstka człowieka (często doświadczona przez wydarzenia w codziennym życiu) a charakter jest jego dopełnieniem. Jeśli masz ochotę pogadać to pisz śmiało, mam świadomość że mogę zostać skrytykowany ale biorę to pod uwagę i na klatę. Miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

Dragon842
Dragon842
  8 lipca 2019
PaulinaLewandows11
PaulinaLewandows11: Hejka szukam chłopaka na stałe

Jestem za stary
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.