Dragon842
Dragon842
  4 czerwca 2019 (pierwszy post)

Zastanawiam się czy można tu poznać wartościową kobietę która potrafi coś więcej dostrzec niż tylko jak człowiek wygląda? Coraz bardziej przekonuję się że nie ważne że człowiek okazuje szacunek szczerość bo ważniejsze jest jak wygląda i co posiada. Nie jesteś przystojny to masz ,,nie,, albo jesteś dodawany do czarnej listy. Podobno kobiety szukają normalnych to dlaczego powierzchownie podchodzą do ludzi?

GhostRider888
GhostRider888
  6 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie masz nawet zdjęcia, więc poniekąd sie nie dziwię, że mały odzew. Z drugiej strony odpuszczam. Nie ma sensu moja rozmowa z Tobą , bo Ty mając doswiadczenie z kilkoma/kilkunastoma kobietami - uparcie trzymasz się swojej wersji i NIC do Ciebie nie przemawia. WSZYSTKIE takie sa i koniec. To po co w ogóle szukasz ?? Żyj sobie sam - przeciez kobiety to samo materialistyczne zło , wiec po co brac sobie problem na głowe ?? Nie mniej jednak życzę znalezienia tej "normalnej". Pozdrawiam


A kto powiedział , że nie mam zdjęcia , ja po prostu działam tutaj anonimowo , ale posiadam jeszcze drugie konto na którym mam fotki i to jest jakby pierwsza kwestia , a po drugie , to kto powiedział , że ja tu kogoś szukam ?? , ja podobnie jak pani jestem tutaj w celu siania zamętu , tylko w moim przypadku , ten akt skupia się przede wszystkim na uświadamianiu i przestrzeganiu mężyczyn przed kobietami , a także wykrzywiania paniom dróg do żerowania finansowego .

Konto usunięte
Konto usunięte: Można szukać i nie trafić nigdy, a można tym wszystkim pierdyknąć i nagle się znajdzie :) Z ciekawości jaką pracę wykonujesz? A wracając do posta, może szukasz na siłę tej jednej jedynej :) czasami nie warto. Może też masz zbyt wysokie wymagania. Z doświadczenia wiem że pary łączą się na swoim poziomie intelektualnym oraz materialnym, owszem zdarzają się odstępstwa, ale one są zdecydowanie rzadsze niż takie na równym poziomie.


Mimo wszystko człowiekowi źle gdy jest sam , a nie każdy chce życia w rozwiązłości , ale tak może mam wysokie wymagania albo jestem zbytim narcyzem jak zwał tak zwał . Poziom materialny to główny obiekt obserwacji pań , nawet z małpą byłyby gotowe się ożenić , a z doświadczeniem wiem , że serce i rozum nic tu do rzeczy nie mają . A wygląd sam wygląd co daje facetowi ?? To pokazują właśnie portale randkowe i fotka , czyli zero komentarzy i wiadomości , i nie mówię tu o sobie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Gdybys nie szukal , nie mogąc znalezc to nie siałbys az takiego zamętu z 2 kont jakie to kobitki złe 😜

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  6 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wszystko człowiekowi źle gdy jest sam , a nie każdy chce życia w rozwiązłości , ale tak może mam wysokie wymagania albo jestem zbytim narcyzem jak zwał tak zwał . Poziom materialny to główny obiekt obserwacji pań , nawet z małpą byłyby gotowe się ożenić , a z doświadczeniem wiem , że serce i rozum nic tu do rzeczy nie mają . A wygląd sam wygląd co daje facetowi ?? To pokazują właśnie portale randkowe i fotka , czyli zero komentarzy i wiadomości , i nie mówię tu o sobie.


Musisz chyba trafić na taką samĄ jak Ty materialnie :P Pamiętam jak mój mąż zarabiał mniej niż ja teraz xD ale i tak było fajnie. Owszem jest przepaść xD ja na jego kasę miesięcznie muszę zapindalać kwartał ale to nie ma znaczenia wcale w tej chwili

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GhostRider888
GhostRider888
  6 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybys nie szukal , nie mogąc znalezc to nie siałbys az takiego zamętu z 2 kont jakie to kobitki złe 😜


Musisz chyba trafić na taką samĄ jak Ty materialnie :P Pamiętam jak mój mąż zarabiał mniej niż ja teraz xD ale i tak było fajnie. Owszem jest przepaść xD ja na jego kasę miesięcznie muszę zapindalać kwartał ale to nie ma znaczenia wcale w tej chwili

Ja już nie szukam , bo pogodziłem się ze swoją porażką i błędami , których już nie cofnę i nie nadrobię. Kto ma będzie mu dane , a temu co nie ma i to co ma zostanie zabrane .
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już nie szukam , bo pogodziłem się ze swoją porażką i błędami , których już nie cofnę i nie nadrobię. Kto ma będzie mu dane , a temu co nie ma i to co ma zostanie zabrane .


I tak ka każdemu kiedyś będzie zabrane. Nie mniej pogodzenie się z faktami ma czasem pozytywny skutek w życiu. Także głowa do góry.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dragon842
Dragon842
  8 czerwca 2019

Pieniądze uroda,to wszystko jest ulotne i szybko przemija a wartości którymi człowiek kieruję się zostają na całe życie. Nie musisz człowiekiem pięknym czy przystojnym by być człowiekiem wartościowym,najważniejsze jakim jesteśmy ludźmi z charakteru i podejścia do życia. Miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Pieniądze uroda,to wszystko jest ulotne i szybko przemija a wartości którymi człowiek kieruję się zostają na całe życie. Nie musisz człowiekiem pięknym czy przystojnym by być człowiekiem wartościowym,najważniejsze jakim jesteśmy ludźmi z charakteru i podejścia do życia. Miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie

Wlasnie - sam sobie odpowiedziales teraz. Uroda, auto - to wszysko moze byc a potem zabraknie. Liczy się intelekt , a tego niestety wielu Panom brakuje. Większa czesc tutaj nie rozumie prostego zdania, podtekstu, humoru.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.