Kacztko
Posty: 27 (po ~85 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 16
Kacztko
  15 maja 2019 (pierwszy post)

Ja jej nie spotkałem.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 maja 2019
Kacztko
Kacztko: Czy Miłość istnieje

Jeżeli ktoś twierdzi , że miłość nie istnieje to znaczy że jest niedojrzały emocjonalnie lub się mylę :ziober2: Nie można kochać wszystkich kobiet/mężczyzn nie kochając tej jednej/go. Wszystkie/cy mogą się nam podobać wizualnie ale kochać, tęsknić, pragnąć uszczęśliwiać można tylko jedną osobę, jeżeli tego nie czujemy w stosunku do danej osoby to znaczy że nie kochamy . Bardzo ważny jest również szacunek, bez niego nie da się niczego zbudować, osoba zraniona brakiem szacunku - poczuje się niekochana i nie będzie w stanie do końca zaangażować się w związek. Wszystko to jest trudne ale nie znaczy że niemożliwe.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  16 maja 2019

Moja Babcia mówiła mi że : Miłość i sraczka przyjdzie z nienacka :

GhostRider888
GhostRider888
  17 maja 2019

U kobiet to pojęcie ogranicza się jedynie do korzyści majątkowych :)

oam
oam
  17 maja 2019
Owad
Owad: Jeżeli ktoś twierdzi , że miłość nie istnieje to znaczy że jest niedojrzały emocjonalnie lub się mylę Nie można kochać wszystkich kobiet/mężczyzn nie kochając tej jednej/go. Wszystkie/cy mogą się nam podobać wizualnie ale kochać, tęsknić, pragnąć uszczęśliwiać można tylko jedną osobę, jeżeli tego nie czujemy w stosunku do danej osoby to znaczy że nie kochamy . Bardzo ważny jest również szacunek, bez niego nie da się niczego zbudować, osoba zraniona brakiem szacunku - poczuje się niekochana i nie będzie w stanie do końca zaangażować się w związek. Wszystko to jest trudne ale nie znaczy że niemożliwe.
Bardzo ładnie napisane!
Aro34
Aro34: Moja Babcia mówiła mi że : Miłość i sraczka przyjdzie z nienacka :
Rozbawiłeś mnie :lol: :D
Konto usunięte
Konto usunięte: U kobiet to pojęcie ogranicza się jedynie do korzyści majątkowych :)
Jako kobieta - wypraszam to sobie. To że tak trafiasz, nie znaczy że każda taka jest. :zonk:
Kacztko
Kacztko: Ja jej nie spotkałem.
Wszystko przed Tobą, na pewno znajdziesz swoją drugą połówkę i doznasz miłości. :)
Kacztko
Kacztko: Czy miłość istnieje?
Istnieje! :)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo ładnie napisane!

A tam, ale dzięki :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozbawiłeś mnie :D

Mnie też tym rozbawił i na dodatek sobie przypomniałem, że moja Babcia też tak mówiła.
HardStyled83ddd0a
GhostRider888
GhostRider888
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako kobieta - wypraszam to sobie. To że tak trafiasz, nie znaczy że każda taka jest.


To typowe zachowanie u pań , że sobie wypraszają prawdę na swój temat i te wasze stałe argumenty wobec mężczyzn , gdzie twierdzicie , iż albo źle trafiamy albo odnosimy porażki z kobietami... a kim wy jesteście ?? nadludźmi ? Macie się za płeć lepszą od nas , która to zasługuje na jakieś lepsze i szczególne traktowanie ? Za głupi , za mądry , za biedny , za nudny , a tymczasem same to jesteście cieniem ideału jakiego poszukujecie , myśli pani , że to ja źle trafiam ?? a co z pozostałymi facetami ? Też chybiają ?? Kobiety nic z siebie nie dają i zero zaangażowania i na każdym portalu to widać , wystarczy poobserwować i wywnioskować statystki i pojąć , to że Kobiety czuwają polując na majętnego gościa i taka prawda ! I nikt drogie księżniczki nie da się już wam ogłupić , ponieważ każdy normalny facet wyciągnie wnioski z historii i przeszłości oraz własnych doświadczeń na wasz temat , a ta agresja wobec was będzie się siać , gdyż same sobie na nią zapracowaliście swoim zakłamaniem i chciwością i nikt już nie będzie wierzył wam w wasze słodkie słówka o miłości , wystarczy wspomnieć na czasy kiedy człowiek nie miał nic , kto tak naprawdę przy nim był ... ale to już każdy mężczyzna musi sobie wywnioskować sam .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.