Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Avatar użytkownika BuleczkamojaBuleczkamoja
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Buleczkamoja
  11 maja, o 17:31 (pierwszy post)

Czemu tu faceci tylko oszukują i ponizaja tu poznałam \bdwóch\b spoko facetów a reszta to jacyś sciemniacze i oszuści

BekaZciebieModzie
Reputacja: -114 | BluzgometrTM: 111
BekaZciebieModzie
  11 maja, o 17:50

Dlatego ze kobiety musza miec supermana

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

Ziemia
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 0
Ziemia
  11 maja, o 18:25

W necie są głównie odpadki męskie i damskie. Trzeba się naszukać, żeby znaleźć kogoś sensownego.

GRADEK83
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  11 maja, o 19:24

Na dwa baty mówisz :ziober2: Fakt faceci to oszukańcy

Ja Cię Znajdę !

bozaowieczka
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
bozaowieczka
  12 maja, o 15:39
Ziemia
Ziemia: głównie odpadki

Naucz się ważyć słowa. Ludzie nie są odpadkami, nie powinnaś używać takich słów.

Nadzieja poznania miłości doskonałej, Światła Boga. Świata bez grzechu. Cudowna przyszłość, dlatego warto starać się być dobrym :) Dla wszystkich braci i sióstr.

Ziemia
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 0
Ziemia
  12 maja, o 15:56
bozaowieczka
bozaowieczka: Naucz się ważyć słowa. Ludzie nie są odpadkami, nie powinnaś używać takich słów.

Odczep się ode mnie psycholu.
Avatar użytkownika PrzeczytajmojopisPrzeczytajmojopis
Reputacja: -178 | BluzgometrTM: 90
Przeczytajmojopis
  12 maja, o 18:19

Bo tutaj ( moim zdaniem ) to w duzej mierze faceci, którzy zazeyczaj w realny świecie sobie nie radzą, albo wyładowują to frustracje za niepowodzenie u kobiet, albo uważają sie za takie bożyszcze, że które jego zdaniem poleci każda.

bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja, o 19:42
Ziemia
Ziemia: psycholu.

Takich też nie powinnaś. d83dde02 Gdzie się podziała twoja mądrość? Chyba została głeboko schowana, albo po prostu była atrapą. Miłego wieczoru z wizją:
Ziemia
Ziemia: odpadki męskie i damskie

Ziemia
Ziemia: psycholu

d83dde02

Nadzieja poznania miłości doskonałej, Światła Boga. Świata bez grzechu. Cudowna przyszłość, dlatego warto starać się być dobrym :) Dla wszystkich braci i sióstr.

bozaowieczka
bozaowieczka
  15 maja, o 07:56
Ziemia
Ziemia: Odczep się

Mądrość wynika z Miłości, nazywaj Patrycjo zło złem, nie określaj człowieka epitetami, a zachowania zgłaszaj moderatorom, bądź sama reaguj stosownie do swojego rozumu. Przepraszam, za to co napisałem i życzę udanego dnia. Nie stosuj epitetów, nie określaj człowieka. Nie wywyższaj się, bo nie masz podstaw do tego i razi mnie twoja niesprawiedliwość. Jak do rozumu dodasz cnotę Miłości, to będę rad czytać twoje wypowiedzi. Także czekam, bo myślę, że będzie warto. 263a