Buleczkamoja
Buleczkamoja
  11 maja 2019 (pierwszy post)

Czemu tu faceci tylko oszukują i ponizaja tu poznałam \bdwóch\b spoko facetów a reszta to jacyś sciemniacze i oszuści

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 maja 2019

Dlatego ze kobiety musza miec supermana

Ziemia
Ziemia
  11 maja 2019

W necie są głównie odpadki męskie i damskie. Trzeba się naszukać, żeby znaleźć kogoś sensownego.

GRADEK83
GRADEK83
  11 maja 2019

Na dwa baty mówisz :ziober2: Fakt faceci to oszukańcy

bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja 2019
Ziemia
Ziemia: głównie odpadki

Naucz się ważyć słowa. Ludzie nie są odpadkami, nie powinnaś używać takich słów.
Ziemia
Ziemia
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Naucz się ważyć słowa. Ludzie nie są odpadkami, nie powinnaś używać takich słów.

Odczep się ode mnie psycholu.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019

Bo tutaj ( moim zdaniem ) to w duzej mierze faceci, którzy zazeyczaj w realny świecie sobie nie radzą, albo wyładowują to frustracje za niepowodzenie u kobiet, albo uważają sie za takie bożyszcze, że które jego zdaniem poleci każda.

bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja 2019
Ziemia
Ziemia: psycholu.

Takich też nie powinnaś. d83dde02 Gdzie się podziała twoja mądrość? Chyba została głeboko schowana, albo po prostu była atrapą. Miłego wieczoru z wizją:
Ziemia
Ziemia: odpadki męskie i damskie

Ziemia
Ziemia: psycholu

d83dde02
bozaowieczka
bozaowieczka
  15 maja 2019
Ziemia
Ziemia: Odczep się


Mądrość wynika z Miłości, nazywaj Patrycjo zło złem, nie określaj człowieka epitetami, a zachowania zgłaszaj moderatorom, bądź sama reaguj stosownie do swojego rozumu. Przepraszam, za to co napisałem i życzę udanego dnia. Nie stosuj epitetów, nie określaj człowieka. Nie wywyższaj się, bo nie masz podstaw do tego i razi mnie twoja niesprawiedliwość. Jak do rozumu dodasz cnotę Miłości, to będę rad czytać twoje wypowiedzi. Także czekam, bo myślę, że będzie warto. 263a
EneDueRike
EneDueRike
  8 czerwca 2019

W jakim sensie poczułaś się oszukana , okłamana ...?
Niestety kobiety też są nie lepsze ... :(
Ogólnie mam wrażenie, że tak jest w internecie ..., ale po co, po co oszukiwać, kłamać itp ...?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.