olek163
Posty: 100 (po ~235 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 1
olek163
  20 listopada 2018 (pierwszy post)

Mam następujący problem i proszę o radę.
Już 20 lat jestem niepełnosprawny. Mam problemy z równowagą i w związku z tym nie mogę sam wyjść z domu.
Mimo 27 lat, nie mam dziewczyny. Dużą rolę odgrywa tu moja niepełnosprawność. Bo skoro mam problemy z równowagą to sam np.
do klubu nie pójdę. Zostają mi tylko płatne portale randkowe. No właśnie ... Płatne.
Nie mam pracy a mam płacić 60 zł/6 msc. bez gwarancji że akurat tam znajdę wymarzoną partnerkę? Taka forma podrywu do mnie nie przemawia. A przede wszystkim jest za droga.
Czy znacie jakieś darmowe strony lub aplikacje randkowe? A może macie jakieś pomysły jak mi pomóc?

olek163

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 listopada 2018
olek163
olek163: A przede wszystkim jest za droga.

Nie kupując gwiazdy możesz za darmo poznawać jedną nową osobę dziennie. Na miesiąc wychodzi średnio 30 nowych osób. Wystarczy mieć opłacony dostęp do internetu. Niestety znalezienia miłości nikt tu nie gwarantuje a polecanie konkurencji raczej się nie uda.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Fradar
Fradar
  23 listopada 2018

W opisie masz że szukasz wyuzdanego sexu. Jesteś obrzydliwy.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  23 listopada 2018
olek163
olek163: Czy znacie jakieś darmowe strony lub aplikacje randkowe? A może macie jakieś pomysły jak mi pomóc?

pomysl sobie, co byloby, gdyby nie bylo internetu.

poza tym portali jest pelno, w podstawowej konfiguracji sporo jest darmowych. trzeba probowac. nawet w realu nie masz pewnosci, ze uda ci sie kogos fajnego poznac/poderwac, nawet kiedy dostaniesz w pysk, nie poddawaj sie i probuj dalej.
olek163
Posty: 100 (po ~235 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 1
olek163
  23 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W opisie masz że szukasz wyuzdanego sexu. Jesteś obrzydliwy.

Ty tak wszystko na poważnie?

olek163

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.