paula77
paula77
  16 lipca 2018 (pierwszy post)

Jestem zazdrosna ze pisze z innymi. Co mam zrobić?

kolorowy111
kolorowy111
  17 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem zazdrosna ze pisze z innymi. Co mam zrobić?


Powiedzieć mu to co tutaj napisałas
turris
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  18 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem zazdrosna ze pisze z innymi. Co mam zrobić?

Zazdrość w związku nie jest zła o ile nie jest chorobliwa. Najpierw z nim porozmawiaj może coś razem postanowicie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  18 lipca 2018

chłopak ma tu konto to też postanowiłaś je założyć...większośc osób zajetych (nie licząc związków dla picu) ma tu konta, zabawne jest fakt że nie dodają zdjęc w okazałości związku a udają singli...

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

kolorowy111
kolorowy111
  18 lipca 2018
MrBigJ
MrBigJ: chłopak ma tu konto to też postanowiłaś je założyć...większośc osób zajetych (nie licząc związków dla picu) ma tu konta, zabawne jest fakt że nie dodają zdjęc w okazałości związku a udają singli...


A skąd ten wniosek ze większośc osób zajetych (nie licząc związków dla picu) ma tu konta? Z moich danych wynika że większosc osób tu mających konta tak na prawda nikogo nie szuka....jesli chodzi o kobiety.
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  18 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: .A skąd ten wniosek ze większośc osób zajetych (nie licząc związków dla picu) ma tu konta? Z moich danych wynika że większosc osób tu mających konta tak na prawda nikogo nie szuka....jesli chodzi o kobiety.


ja w swojej wypowiedzi nie sugeruje, że kogokolwiek ktoś szuka ale stwierdzam fakt, że mimo związku promują swoje osoby, więc jakie to ma zadanie? uciekanie od życia codziennego czy urozmaicenie i flirtowanie ?

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

kolorowy111
kolorowy111
  18 lipca 2018
MrBigJ
MrBigJ: ja w swojej wypowiedzi nie sugeruje, że kogokolwiek ktoś szuka ale stwierdzam fakt, że mimo związku promują swoje osoby, więc jakie to ma zadanie? uciekanie od życia codziennego czy urozmaicenie i flirtowanie ?


No takie konta dziewczyn w związku ktore tu są bez zadnego powodu i otwarcie przyznały że sa zajete to spotkałem dosłownie kilka
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.