irbit
irbit
  18 października 2017 (pierwszy post)

po rozstaniu, rozwodzie jest inne czy nie ... jakie jest wasze zdanie ? co się zmieniło na + co na - ...

Jozef84
Jozef84
  18 października 2017

Życie na pewno jest inne, zalże to też od tego jak emocjonalnie byliśmy związani z osobą, kto zdecydował o zerwaniu relacji.
BTW mnie osobiście bolało ale coraz bardziej jestem mniej wrażliwy na ból.
Na plus - wolność
Na minus - wolność (samotność) :D

Erf
Erf
  18 października 2017

Zmiana przyzwyczajeń, brak pewnego rodzaju stałości. Jak ktoś był bardzo związany z drugą osobą i podporządkował jej całe swoje życie, to zaczyna praktycznie wszystko od 0 po rozstaniu. Choć też zależy kto zerwał i z jakiego powodu.

Sarna
Sarna
  18 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po rozstaniu, rozwodzie jest inne czy nie ... jakie jest wasze zdanie ? co się zmieniło na + co na - ...

nie ma reguł i zasad, jestem własnie świadkiem rozwalającego się małżeństwa, które trwało kilka miesięcy, nawet nie wiem co mam myśleć, temat cięzki, bo jakiś rok temu byłam tez świadkiem rozwodziu w sądzie, po raz 1 miałam okazję tam być, wokół mnie mnóstwo par się rozchodzi, rozwodzi i zastanawiam się, cholera czemu ludzie tak szybko rezygnują z siebie..eh..
Ciągle słyszę, tu zdrada, tam romans itd.. teraz to już chyba jakas moda powstała.
Czy sa plusy po rozstaniu? NAPRAWDĘ CHCIAŁABYM ZNAĆ ODPOWIEDŹ.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.