Maarzenkaaa
Posty: 12 (po ~305 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Maarzenkaaa
  9 października 2017 (pierwszy post)

Witam! :)
Pomoże mi ktoś? :(
Mam takie nietypowe pytanie?
Dlaczego odwiedzą Mój profil tylko faceci? wiem że może dlatego że jestem kobietą i to na pewno przez to ale nie wierze że tutaj nie ma np gejów albo lesbijek nie mówię od razu że nią jestem , ale ciekawi mnie co ustawić, co zmienić aby odwiedzały mnie też kobiety

Lehar
Lehar
  9 października 2017

Nie musisz niczego ustawiać, wystarczy, że One w kryteriach szukania ustawią odpowiednie parametry i Cię same znajdą po wynikach wyszukiwania.

Maarzenkaaa
Posty: 12 (po ~305 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Maarzenkaaa
  9 października 2017

No rozumiem. Ale ciągle odwiedzają mnie faceci...
A Ja też bym chciała żeby dziewczyny odwiedzały co tutaj nie ma lesbijek np albo po prostu żeby miec znajomosc z dziewczyna?

ElvisGP
Posty: 24 (po ~110 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 8
ElvisGP
  13 października 2017

trochę tego nie kminię. Jak mnie odwiedzają faceci to ich blokuję, bo niby czego u mnie szukają? Ja też nie po to założyłem fotkę, żebym oglądał facetów. Nie, żebym szukał tu tylko ruchania, ale na pewno nie szukam tutaj kolegów do piwa, więc skoro "niby" nie jesteś less to czemu tak bardzo Ci zależy na tym, żeby laski Cie podglądały?

Asyko
Asyko
  13 października 2017
ElvisGP
ElvisGP: Jak mnie odwiedzają faceci to ich blokuję

Hmm po co blokować, może ktoś przypadkowo cię odwiedził.
ElvisGP
Posty: 24 (po ~110 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 8
ElvisGP
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ElvisGP: Jak mnie odwiedzają faceci to ich blokuję Hmm po co blokować, może ktoś przypadkowo cię odwiedził.

a po co ma mnie kolejny raz odwiedzać? nawet przypadkowo? jakoś tak nieswojo się czuję, gdy faceci na mnie zerkają na portalu randkowym
Asyko
Asyko
  13 października 2017
ElvisGP
ElvisGP: jakoś tak nieswojo się czuję, gdy faceci na mnie zerkają na portalu randkowym

Chyba że tak, spoko :afro:
mrukowski
mrukowski
  14 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego odwiedzą Mój profil tylko faceci?

Też odwiedziłem, z ciekawości.
RedMoon
RedMoon
  18 października 2017

Nie ma czegoś takiego jak wyszukiwanie po preferencjach, a powinno być.

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  18 października 2017
ElvisGP
ElvisGP: ElvisGP: Jak mnie odwiedzają faceci to ich blokuję a po co ma mnie kolejny raz odwiedzać? nawet przypadkowo? jakoś tak nieswojo się czuję, gdy faceci na mnie zerkają na portalu randkowym


Witaj w klubie! ..a cała moja historia związana z dodawaniem facetów do "Czarnej" zaczęła się w czasie ofensywy Khe Sanh, wtedy to mój oddział ...yyy to nie ta historia d83dde13

Pewnego razu jakiś facet dał mi "TAK" (nicku nie podam, bo czuję, że gdzieś w okolicy czai się kopniak) a po jakimś czasie napisał mi Ladny jestes !.
d83dde32d83ddd2b Poczułem się naprawdę dotknięty obelgą i to odcisnęło duże piętno na mojej już i tak ubogiej psychice.

Autorko, może faktycznie na Fotce nie ma "less"(?)
Pluszzz81
Posty: 47 (po ~155 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 603
Pluszzz81
  24 października 2017

Mnie też odwiedzają różne typy. Dziwne to trochę... Nie żebym był jakimś homofobem czy coś ale z deczka nieswojo się czuję...

Jozef84
Jozef84
  24 października 2017

Co w tym dziwnego, że odwiedzają Was profile tej samej płci? Jak się wystawia decyzję "Tak" lub "Nie" to pokazuje kolejną osobę, mi czasami wyskakuje wtedy facet. Nie wiem dlaczego tak jest.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.