CharkiewiczK
CharkiewiczK
  16 września 2017 (pierwszy post)

Szukam dobrego chłopaka który by kochał tylko mnie i jak jestem po prostu nie oczami tylko Sercem

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  16 września 2017

Ja jestem zawsze tego zdania że ładna miska jeść nie daje. Spotkanie dwojga ludzi to tylko czynność by coś kwitło musi być ta więź a nie pustka między sercami. Wszystko dzieli się na etapy...znajomość przyjaźń zauroczenie miłość. Bywa też obsesja ale to dla wariatów

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Narcissist
Narcissist
  20 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam dobrego chłopaka który by kochał tylko mnie i jak jestem po prostu nie oczami tylko Sercem

Oj każdy chce być kochany, ja też. Być może, że gdybyś na swoim profilu zamieściła informację skąd jesteś to by trochę pomogło. Jednak przywiązuje się wagę do tego jak daleko mieszka ta druga osoba. No i życzę szczęścia.
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  20 września 2017

Ciekawe stwierdzenie co do miejscowości jednakże polemizowałbym. Jeśli człowiek jest interesujący to odległość nie jest przeszkoda...wiem to po sobie.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Narcissist
Narcissist
  20 września 2017
MrBigJ
MrBigJ: Ciekawe stwierdzenie co do miejscowości jednakże polemizowałbym. Jeśli człowiek jest interesujący to odległość nie jest przeszkoda...wiem to po sobie.

No mi jednak zależałoby móc się w miarę możliwości widywać z dziewczyną, więc jakieś horrendalne odległości nie wchodzą w grę.
Narcissist
Narcissist
  20 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ale koleżance życzę szczęścia w miłości.
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  20 września 2017

Kwestia dostosowania i zmiany. Bywa tak że uczucie jest za rogiem i tak że w innym mieście.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Narcissist
Narcissist
  20 września 2017
MrBigJ
MrBigJ: Kwestia dostosowania i zmiany. Bywa tak że uczucie jest za rogiem i tak że w innym mieście.

Tak, ale żadne uczucie nie przetrwa długiej rozłąki i wielkich odległości.
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  20 września 2017

Niekoniecznie jednak to daje człowiekowi do myślenia i podjęcia radykalnych zmian. Można też wciąż szukać i szukać w okolicy ale to nie zawsze idzie w parze. Ja mam takie zdanie że człowiek zna ogólny zarys osobowości okolicznych ludzi zaś z innego regionu to nowość i ciekawość

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Narcissist
Narcissist
  21 września 2017

Może i tak. Nie jest tak łatwo zmienić pracę, nie mówiąc też o mieszkaniu.

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  21 września 2017

Nie wszystko jest planowane z dnia na dzień. Uczucie też musi mieć czas by jak kwiat się rozrasta.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.