ania29101992
ania29101992
  25 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Nikt nie chce mnie każdy się ze mnie wyśmiewa

ania29101992
ania29101992
  27 sierpnia 2017

Nie mam po co być uśmiechnięta, i tak wiem że się każdy ze mnie wyśmiewa najlepiej będzie jak skończe z tym życiem :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

IHSI
IHSI
  27 sierpnia 2017

Twoje życie twoje decyzję rób jak uważasz.

farciasz
Posty: 5 (po ~143 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
farciasz
  29 sierpnia 2017

Pamiętaj żeby żyć trzeba chcieć a facet tylko zmartwienie a miłość jeszcze większe ale czasem potrzeba jednego i drugiego więc warto jeszcze żyć zrozumiałaś

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  30 sierpnia 2017

He he...coś nie tak w życiu i słowa typu "chcę z tym skończyć" nie są rozwiązaniem. Trzeba życiu stawiać czoło a nie chować się. Jedno, dwa, kilka przykrych słów to nie koniec życia. Trzeba pokazać że jest się wytrwałym. Czy to człowiek sam czy z kimś zawsze jest możliwość szczęścia.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

mrukowski
mrukowski
  30 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem brzydka i gruba

Marudzisz jak stara baba.
Elpistolero96
Posty: 3 (po ~124 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Elpistolero96
  30 sierpnia 2017

Ze złych doświadczeń człowiek powinien wyciągać lekcje bo to one nazwa wzmacniają a jak się śmieją to znaczy iż nie są na tyle dojrzali by zrozumie że mądrość i siła biorą się że złych doświadczeń i przeżyć należy iść przez życie z przeświadczeniem że co nas nie zabiję to nas wzmocni

szopcio94
Posty: 5 (po ~165 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
szopcio94
  5 września 2017

Każda kobieta może być ładna, wystarczy o siebie zadbać -,- ale widzę że lepiej się użalać nad sobą niż coś zrobić. Więc się nie dziw.

FurvusLupus
FurvusLupus
  22 września 2017

Zaakceptuj Siebie taką jaka jesteś. Pewnych rzeczy nie zmienimy w sobie, zrób z tego zaletę a nie wadę:)

misiekkrakow
Posty: 1 (po ~155 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
misiekkrakow
  23 września 2017

jezeli sie sobie nie podobasz to zmien image , nie wiem zacznij chodzic na silownie albo cos , moze akurat znajdziesz w tym pasje i poczujesz się lepiej .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.