badylek94
badylek94
  21 czerwca 2017 (pierwszy post)

Dziewczyny jak to możliwe ze taki laluś ktory chodzi w rurkach do ciezkiej pracy sie nie nadaje bo mu lakier z paznokci odpadnie ma super laske a taki normalny odważny chłopak jak ja nie może tej jedynej znaleźć?

CuteNinja
CuteNinja
  23 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo że wygląd nie świadczy o wszystkim

Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno są bardziej zmęczone i trochę dojechane od wszystkich "lalusiów "

Hipokryzja to paskudna cecha.
Panthera
Panthera
  23 czerwca 2017

A potem taki sie dziwi ze brania nie ma.

badylek94
badylek94
  23 czerwca 2017

A gdzie teraz znajdziecie normalnego chłopaka? Twardo stąpającego po ziemi?

Panthera
Panthera
  23 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie teraz znajdziecie normalnego chłopaka? Twardo stąpającego po ziemi?


wiesz, nie dla każdej "twardo stapający po ziemi" jest tym "normalnym". Niektóre lubią marzycieli romantyków.
badylek94
badylek94
  23 czerwca 2017

Tego też trochę mam w sobie

badylek94
badylek94
  23 czerwca 2017

Najwidoczniej najlepiej byłoby teraz zmienić całe swoje życie

Panthera
Panthera
  23 czerwca 2017

Lepiej pozostac sobą.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 czerwca 2017

Nie najlepiej być takim jak Panthera idealna przez duże A w czystej postaci

Panthera
Panthera
  24 czerwca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Nie najlepiej być takim jak Panthera idealna przez duże A w czystej postaci


phi, tylko ja mogę być sobą!
badylek94
badylek94
  24 czerwca 2017

Teraz bycie sobą już nic nie znaczy

Panthera
Panthera
  24 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz bycie sobą już nic nie znaczy


A skad ty to mozesz wiedzieć hm?
Może lepiej udawać kogoś, kim sie nie jest, i być wiecznie sfrustrowanym, bo caly czas trzeba sie pilnować, by sie nie zapomnieć i przypadkiem nie pokazać swojego prawdziwego oblicza, bo jak sie każdy skapnie że sie udawało to zwyczajnie kopnie w dupe?

Jak chcecie. Jak wam wygodniej. Nie musicie być sobą, udawajcie kogos kim nie jestescie, kłamcie każdemu, nawet sobie, w zywe oczy, zrezygnujcie z siebie "bo dla tej czy tamtej czy tamtego nic to nie znaczy". Żyjcie tak, jak inna osoba chce a nie tak jak wy chcecie, bo po co życ po swojemu i znaleźć kogos kto zaakceptuje was takimi jakimi jesteście, skoro możecie sie tym udawaniem przypodobać tym osobom, na ktorym wam zależy (a którzy waszą opinie o nich samych mają głęboko gdzieś, bo dla was nie mają zamiaru nikogo udawać i są sobą, a wy sie im "musicie podlizać" ) ponieważ wy dobrowolnie uzależniliście od nich wasze szczęście?

Eh te wasze filozofie... tacy młodzi a tacy bezwlasnego zdania...
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  24 czerwca 2017

Ten przykładowy laluś co o nim wspominasz ma laskę jaką chce, bo między innymi:
1.Jest sobą
2. Potrafi wziąć winę za niepowodzenie na klatę jak facet, a nie obwinia wszystkich wokoło
3. Nie użala się nad swoim marnym losem
Inaczej żadna by go nie chciała. Czyli idąc dalej tym tropem to nie on jest lalusiem tylko ktoś kto takich cech nie posiada...

Panthera
Panthera
  24 czerwca 2017

Ale wystarczy że " ma rurki grzyweczke i zadbane dłonie" i według autora jest lalusiem. No bo styl ubioru świadczy o tym czy ktoś jest wartościowy, lalusiowaty, jaką ma orientacje itp...

Taki "laluś" nie udaje kogoś kim nie jest (np pakera z siłowni) byle by przypodobać sie laskom. Faceci po nim jeżdżą, że pedał, a on ma to w dupie. To problem tych dresów, nie jego :)
Olewając takich prymitywów pokazuje, że ma w dupie ich zdanie, a oni sie gotują ze wściekłości. Coś jak kot który powoli przechodzi koło bramy, zza której ujada na niego pies. Pies ujada, wścieka się bo nie może tego kota sięgnąć, a ten kot jeszcze mu na złośc robi przechodząc obok i tuż pod nosem tego psa liżąc sobie dupę.

Takim olewaniem "laluś" pokazuje swoją wyższość nad prymitywami. A to kobietom imponuje. Że używa głowy a nie mięśni.

badylek94
badylek94
  24 czerwca 2017

Ja jestem sobą i nie zamierzam się zmieniać bo bym się źle czuł jakbym był kimś innym

Panthera
Panthera
  24 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem sobą i nie zamierzam się zmieniać bo bym się źle czuł jakbym był kimś innym


to czemu twierdzisz ze "bycie soba nic nie znaczy"?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.