badylek94
badylek94
  21 czerwca 2017 (pierwszy post)

Dziewczyny jak to możliwe ze taki laluś ktory chodzi w rurkach do ciezkiej pracy sie nie nadaje bo mu lakier z paznokci odpadnie ma super laske a taki normalny odważny chłopak jak ja nie może tej jedynej znaleźć?

wrozbitapawel
wrozbitapawel
  21 czerwca 2017

Tego nigdy nie zrozumiesz

badylek94
badylek94
  21 czerwca 2017

Dla mnie jest to rzecz nie do pojęcia

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 czerwca 2017

takie czasy nastały, prawdopodobnie z takimi czuja sie równe-wzajemnie sobie pomaluja pazurki beda mieli jedne spodnie na wymiane

badylek94
badylek94
  21 czerwca 2017

A tu człowiek musiał za przeproszeniem zapier dalac aby było dobrze a dziewczyny nawet na ciebie nie spojrzą a on mrugnie oczkami i juz są jego

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  21 czerwca 2017

Najpierw napisz coś o tym w jaki sposób szukasz, tzn. jak podrywasz. Bo coś czuję, że właśnie tutaj będzie się znajdował Twój problem.

Panthera
Panthera
  22 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny jak to możliwe ze taki laluś ktory chodzi w rurkach do ciezkiej pracy sie nie nadaje bo mu lakier z paznokci odpadnie ma super laske a taki normalny odważny chłopak jak ja nie może tej jedynej znaleźć?


Może dlatego ze rurkarz potrafi z tą kobietą rozmawiać, a nie skupia sie na tym, by jej włożyć?
Zauwazyłam ze wiekszosc facetów narzekających na kobiety nie narzekają na samotność lecz na to ze "nie dają dupy".
I co to znaczy NORMALNY? Dla kogo normalny?

SkromnyJaa
SkromnyJaa: takie czasy nastały, prawdopodobnie z takimi czuja sie równe-wzajemnie sobie pomaluja pazurki beda mieli jedne spodnie na wymiane


jak nie narzekanie ze kobiety lecą na chamów drani i badboi, którzy piją biją i kradną, to narzekanie ze kobiety lecą na rurkowców i pedałów z żelem na włosach. Ludzie, zdecydujcie sie w koncu. Zawsze źle i zawsze to wina kobiety, bo wyście idealni. A moze jednak kurcze nie? Przyjżyjcie sie sobie krytycznie raz a porządnie i zobaczcie co jest nie tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: A tu człowiek musiał za przeproszeniem zapier dalac aby było dobrze a dziewczyny nawet na ciebie nie spojrzą a on mrugnie oczkami i juz są jego

moze problem tkwi w tym, że
- zapie*lasz wiec masz mało czasu na randki
- są młode i nie chcą wiazac sie na razie z kimś kto pracuje, wiec nie ma 2 miesiecy wakacji tylko max 2 tygodnie.
- nie zagadujesz ich, nie podrywasz, laski nie wiedza czego ty od nich chcesz, nie umiesz sie okreslic?
- szukasz szczescia tak intensywnie ze niemal u kazdej napotkanej laski a one to widza i mysla ze jesteś lovelas.

DUZO JEST OPCJI.

I mniej zwalania winy na płeć przeciwną.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 czerwca 2017

Wszystkich znasz lepiej, wszystkich ustawiasz, najlepiej jakby każdy pisał szczekal jak ty zagwiżdżesz i zaklaszczesz uszami na twój rozkaz "wielka pani".

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 czerwca 2017

Tak byś chciała prawda??

Panthera
Panthera
  22 czerwca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Tak byś chciała prawda??


nie zrozumiałam tego dziwnego tworu ktory napisałes.
badylek94
badylek94
  22 czerwca 2017

Nie każdy chłopak myśli tylko o seksie ale o tym aby jego wybranka była szczęśliwa

CuteNinja
CuteNinja
  22 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: taki laluś

Taki laluś uratował mnie kiedyś przed stadem pijanych Sebixów, więc nie oceniałabym tak pochopnie. Oceniając po wyglądzie prędko można się przejechać. Skąd wiem? Bo zajrzałam na Twój profil i oceniając Cię tylko na podstawie zdjęć uznałabym właśnie, że to Twoje rączki są nieskalane pracą fizyczną :)
Konto usunięte
Konto usunięte: taki normalny odważny chłopak jak ja nie może tej jedynej znaleźć?

Polecam trochę więcej skromności. Odrobinę chociaż d83dde0f I tak jak mówi Adiś - problem nie leży w chłopcach w rurkach, tylko w Tobie. W końcu to oni mają "super laski", co nie? :ninja:
Panthera
Panthera
  22 czerwca 2017

Lament typu "laski mnie nie chcą. to ich wina!"

badylek94
badylek94
  22 czerwca 2017

Wiadomo że wygląd nie świadczy o wszystkim ważne jest to co dana osoba ma do zaoferowania

badylek94
badylek94
  22 czerwca 2017

Może moje .''rączki'' nie wyglądają na przepracowane a na pewno są bardziej zmęczone i trochę dojechane od wszystkich "lalusiów "razem wziętych

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.