Allekssa
Allekssa
  2 grudnia 2016 (pierwszy post)

Czasem wątpię czy istnieją jeszcze mężczyźni, starający się o kobietę i wiedzący jak się zachować w stosunku do niej, tacy jak za czasów moich dziadków..

greencollarworker
greencollarworker
  12 grudnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem wątpię czy istnieją jeszcze mężczyźni, starający się o kobietę i wiedzący jak się zachować w stosunku do niej, tacy jak za czasów moich dziadków..


Widocznie "za czasów Twoich dziadków" było o co się starać ;)
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  12 grudnia 2016

Historia jest historią. Po co się starać o kobietę na siłę jak kobieta na wstępie ocenia. Takie są realia

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

greencollarworker
greencollarworker
  12 grudnia 2016
MrBigJ
MrBigJ: Historia jest historią. Po co się starać o kobietę na siłę jak kobieta na wstępie ocenia. Takie są realia


Prawdę w punkt wyłuskałeś ;) Pozdrawiam
bartoszn7
bartoszn7
  13 grudnia 2016

Narzekasz na facetów? ja narzekam na kobiety!! same blachary i chodzi im tylko o kasę i wygląd. Są jak telefony komórkowe albo zajęte albo niedostępne.

adam1234adama
adam1234adama
  24 grudnia 2016

A dlaczego pytasz o właśnie takiego mężczyznę? Przecież jest wiele chłopaków, którzy są gotowi być dla drugiej osoby kimś cudownym i wspaniałym. Być umileniem każdej chwili drugiej osoby.
A Ty chcesz chłopaka takiego jak dawniej, moim zdaniem i doświadczeniem stwierdzam że tacy mężczyźni jak dawniej już nie istnieją, mogą być gorsi, ale też i lepsi . A po za tym związki między kobietami i mężczyznami są bardzo skaplikowane

SamulewskiP
SamulewskiP
  25 grudnia 2016

DanielC9
Posty: 1 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DanielC9
  26 grudnia 2016

Oczywiście, że istnieją. d83dde0a

Maniek12
Maniek12
  26 grudnia 2016
RadoslawL
RadoslawL: ...jestes jeszcze mlodziutka i zapewniam Cie ze poznasz ""jednych ""i "drugich"...gdzie ci drudzy okażą sie pierwszymi i naodwrót , bo tacy są ludzie


dokładnie
RafalW23
RafalW23
  28 grudnia 2016

No jasne że są jeszcze normalni faceci co potrafią otworzyć kobiecie drzwi i są kulturalni

bhunter10
Posty: 6 (po ~200 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
bhunter10
  28 grudnia 2016

Owszem są jeszcze tacy faceci, ale na tym forum raczej zrobią zaczepke w stylu "hej chcesz pogadać?", bo wymyślanie farmazonów po raz któryś jest po prostu bez celowe i tak ponad 90 % (jeśli nie 95%) tego idzie w "powietrze" :D
Więc jeśli ktoś nie daje ci propozycji, to może daj mu szansę bo jest normalnym facetem, tylko już ma dość wymyślania nowych tekstów.

Maniek12
Maniek12
  29 grudnia 2016

bhunter10

tutaj zauważyłem ze więcej piszą faceci jak kobiety a co dopiero w relacjach prywatnych,hehe

bhunter10
Posty: 6 (po ~200 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
bhunter10
  29 grudnia 2016
Maniek12
Maniek12: bhunter10 tutaj zauważyłem ze więcej piszą faceci jak kobiety a co dopiero w relacjach prywatnych,hehe


true story
juz nie mowiac, o tym ze 1-wsze rozmowy nie zaczna :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.