tylkonaforum
tylkonaforum
  20 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam. Od kilku godzin mam problem z odbieraniem smsów w telefonie htc cha cha. W ogóle mi nie dochodzą, nie wiem co robić. Przywróciłam już ustawienia początkowe. Ktoś coś pomoże?

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  20 grudnia 2012

Próbowałeś wyłączyć telefon i włączyć na nowo? Czasem pomaga taki restart. Albo instalowałeś jakieś aktualizacje lub coś w tym stylu?

:lol2:i'm out:crylol:
tylkonaforum
tylkonaforum
  20 grudnia 2012

tak, wylaczalem i wlaczalem. nic nie instalowalem. telefon mam od wczoraj, troche sie bawilem nim ale raczej po przywroceniu ust fabr. powinien dzialac.. a tu nic

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  20 grudnia 2012

A jak z zasięgiem w telefonie nie masz żadnych problemów?

:lol2:i'm out:crylol:
tylkonaforum
tylkonaforum
  20 grudnia 2012

nie... doszły mi 3 smsy. jeden od kolegi (z godziny 15.) jeden który sobie wyslalem z bramki pol godz temu i jeden z iloscia pakietow (sprawdzalem celowo, zeby sprawdzic czy ten sms tez nie dojdzie). ale jak zaniepokoilo mnie ze nie dochodza to brat mi wyslal kilka i te nie doszly do tej pory...

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  20 grudnia 2012

Ciężko mi uporać sie z tym nie trzymając go w ręce :D ^^. Nigdy nie miałem doczynienia z tym telefonem. Jakie masz możliwości w opcjach wiadomości?

:lol2:i'm out:crylol:
tylkonaforum
tylkonaforum
  20 grudnia 2012

nie chce mi sie wszystkiego wypisywac, ale nie ma tu nic takiego czego bym nie probowal, zeby to naprawic... moze powiedz co bys zrobil na swoim telefonie gdybys mial taki problem

NicZaFriko
NicZaFriko
  21 grudnia 2012

czy siec która masz to nie czasem Orange ?

tylkonaforum
tylkonaforum
  22 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czy siec która masz to nie czasem Orange ?

Plus.

Już sobie poradziłam :) trzeba było zmienić coś tam na "tylko GSM" :)

Dziękuję za próbę pomocy! :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.