nawetone
nawetone
  17 grudnia 2012 (pierwszy post)

Myzle ze dobry temat kto i jaki posiada sprzet :)
macie tutaj moja mala prezentacje

http://www.youtube.com/watch?v=jaT4oAB5ARk

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  19 grudnia 2012

Zgadzam sie z whitestok. konsole do przodu? Może tak sie wydaje bo zazwyczaj wszystkie pierwsze premiery gier ida na konsole potem na pc. Ale to nie zmienia faktu ze dalej grywalność na pc jest większa ;)

:lol2:i'm out:crylol:
NicZaFriko
NicZaFriko
  19 grudnia 2012

A to jest wlasnie dziwne bo Ps3 jest technicznie 2 razy lepszy od xbox'a 3vs 8 rdzeni .. a i tak jakoś na xboxie większość gier "ladniej" wygląda. I gdzie tam stoi w miejscu co raz to jakieś nowkinki ze stworzono mega kartę graficzna czy procki, to ze np jest teraz intel i3 to nie znaczy ze non stop to samo ktora teraz generacja wychodzi intela i ? trzecia ? ile się nie mylę. Pierwsza generacja a 3 to juz krok naprzód.

nawetone
nawetone
  19 grudnia 2012

deweloperzy przy niektórych swych produkcjach bardzo mocno kierunkują swe działania w kierunku optymalizacji na konsole . Oczywiście nie wszyscy to praktykują , ale te działania są odczuwalne w szczególności graczy PC-towych . Można o tym się rozpisywać , ale faktem jest to iż ta sytuacja występuje coraz częściej w tytułach na które czekamy lub czekaliśmy i to własnie jest najgorsze .

whitestok
whitestok
  19 grudnia 2012

właśnie OPTYMALIZACJA gier na konsole i umiejętności developerów są odpowiedzialne za to, że na PS3 gry wyglądają tak jak wyglądają...najlepszym przykładem jest gra Mafia II. Mimo, że PS3 jest sprzętowo lepsza niż X360 to jednak na X360 dużo łatwiej zoptymalizować grę niż na PS3 dlatego developerzy zamiast optymalizować grę na PS3 to po prostu obcinają efekty, robią płaskie tekstury itp itd...

whitestok
whitestok
  19 grudnia 2012

aa i żeby nie było że jestem jakimś fanboyem x360 dodam, że posiadam obie konsole, X360 i PS3 i swoją opinię na ten temat kieruję tym co sam zauważyłem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.