Flymen
Flymen
  12 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam mam otóż taki problem że ktoś włamał mi się na email jak coś to email mam założony na interii , ktoś zmienił mi hasło dostępu, pyt. pomocnicze, nr telefonu itd, wiem że ta osoba włamała się przez swój komputer a nie mój jak by co... Pisałem do administratorów interii nic nie robią sobię z tego nie odp ani nic także poruszłem sprawę na policji niestety mogę sobie pomażyć o tym że policja mi pomoże.. więc jak by ktoś był na tyle taki pomocny i pomógł mi jakoś to niech mi powie jak, ten email dla mnie jest ważny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Witam mam otóż taki problem że ktoś włamał mi się na email jak coś to email mam założony na interii , ktoś zmienił mi hasło dostępu, pyt. pomocnicze, nr telefonu itd, wiem że ta osoba włamała się przez swój komputer a nie mój jak by co... Pisałem do administratorów interii nic nie robią sobię z tego nie odp ani nic także poruszłem sprawę na policji niestety mogę sobie pomażyć o tym że policja mi pomoże.. więc jak by ktoś był na tyle taki pomocny i pomógł mi jakoś to niech mi powie jak, ten email dla mnie jest ważny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  12 grudnia 2012
Flymen
Flymen: Witam

a skąd mam wiedzieć że to naprawdę Twoje konto? Nie mam zamiaru mówić jak się włamać na niby Twoje konto ;)
Policja ma obowiązek przyjąć zgłoszenie jeśli je zgłaszasz -> czyli to co piszesz to pic na wodę, nie byłeś na policji ;)
Flymen
Flymen
  12 grudnia 2012

Byłem ! ale ta sprawa ciągnie się już od wakacji nie mam zamiaru czekać ! i to jest mój email a tobie nic nie muszę udowadniać tylko szukam pomocy
a nie jakiś rad z trzeciej ręki !! więc daruj se człowieku takie posty bo mnie to nie obchodzi
tłumaczyć się nie bd wszystko jest jasno i wyraźnie napisane

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  13 grudnia 2012

Aby przechwycić czyjeś hasła na maila lub inne konta (to nie ma znaczenia) nie potrzeba wiele czasu. Proste sztuczki hakerskie i wiedza :D . Niestety nie mogę ich tu ujawniać ;) wiec mogę Ci powiedzieć jedynie jak przed nimi się bronić ;) Wiec po 1 skoro ktoś włamał na maila to znaczy że ktoś śledził każdy twój (czyli tzw. podsłuch) a po 2 widział że nie wiesz jak to wykryć lub się bronić. Wezwania na policje nic nie dadzą już pewnie dawno ślady się zatarły... Czy ktoś z twoich znajomych nie korzysta z linuxa lub black track? Upewnij się ;) Wracając do podsłuchu można łatwo go sprawdzić (czyli czy np. nie masz jakiegoś keyloggera) w wierszu poleceń czyli tzw. "cmd" wpisz komende "netstat -ano" w środkowej tabeli masz zakładkę obcy adres tam szukaj jakiś podejrzanych numerów ip jeśli jakiś wydaje sie podejrzany w ostatniej tabeli pisze coś takiego jak PID są to liczy rózne np. 4790 lub inne itp :P wciskasz ctrl alt i del i wybierasz menadzer zadan w zakładce procesy kliknij na widok potem wybierz kolumny i zaznacz PID ;) Więc teraz szukasz tego PID-u z cmd w procesach ;) sam dobrze wiesz co masz na swoim komputerze ;D jesli jakis pid pasuje do procesu np jakies antyvirusa lub przęglądarki nie masz czym sie martwic ;) lecz to jest coś czego nie przypominasz sobie że masz lub nie wiesz co to zaznacz i kliknij zakoncz proces i po sprawe :D jesli jest odmowa dostepu oznacza ta aplikacje systemową mam nadzieje że to pomoże na przyszłość :P

:lol2:i'm out:crylol:
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  13 grudnia 2012
Flymen
Flymen: a nie jakiś rad z trzeciej ręki !! więc daruj se człowieku takie posty bo mnie to nie obchodzi tłumaczyć się nie bd wszystko jest jasno i wyraźnie napisane

Tak tak.. ;) Czemu Ci zależy na tej poczcie? ;] bo na portale Ci się logują? Jeśli dajesz zgłoszenie to policja zgłasza do portali (które sam podajesz) że mają zablokować na jakiś czas te konta (o ile są naprawde twoje) i wtedy nie ma spiny.
I nie rady z 3 ręki tylko rady programisty. Nie chcesz to nie. Szukaj dalej.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  14 grudnia 2012

zatrudnij hakera

Flymen
Flymen
  14 grudnia 2012
MTF
MTF: Flymen:a nie jakiś rad z trzeciej ręki !! więc daruj se człowieku takie posty bo mnie to nie obchodzi tłumaczyć się nie bd wszystko jest jasno i wyraźnie napisane Tak tak.. ;) Czemu Ci zależy na tej poczcie? ;] bo na portale Ci się logują? Jeśli dajesz zgłoszenie to policja zgłasza do portali (które sam podajesz) że mają zablokować na jakiś czas te konta (o ile są naprawde twoje) i wtedy nie ma spiny. I nie rady z 3 ręki tylko rady programisty. Nie chcesz to nie. Szukaj dalej.


Kur*wa człowieku co mam udowodnić Ci że to moje konto mi zablokowano !!?? zdjęcie dowodu wysłać czy coś !! na pewno nie muszę trobie bo nnie jesteś żadną osobą do tego upoważninią więc daruj se te komentarze człowieku ! nie słucham twoich rad -.- zależy bo tam mam pozapisywane wszystkie dokumenty do pracy itd !
Flymen
Flymen
  14 grudnia 2012
TobiXywa
TobiXywa: Aby przechwycić czyjeś hasła na maila lub inne konta (to nie ma znaczenia) nie potrzeba wiele czasu. Proste sztuczki hakerskie i wiedza :D . Niestety nie mogę ich tu ujawniać ;) wiec mogę Ci powiedzieć jedynie jak przed nimi się bronić ;) Wiec po 1 skoro ktoś włamał na maila to znaczy że ktoś śledził każdy twój (czyli tzw. podsłuch) a po 2 widział że nie wiesz jak to wykryć lub się bronić. Wezwania na policje nic nie dadzą już pewnie dawno ślady się zatarły... Czy ktoś z twoich znajomych nie korzysta z linuxa lub black track? Upewnij się ;) Wracając do podsłuchu można łatwo go sprawdzić (czyli czy np. nie masz jakiegoś keyloggera) w wierszu poleceń czyli tzw. "cmd" wpisz komende "netstat -ano" w środkowej tabeli masz zakładkę obcy adres tam szukaj jakiś podejrzanych numerów ip jeśli jakiś wydaje sie podejrzany w ostatniej tabeli pisze coś takiego jak PID są to liczy rózne np. 4790 lub inne itp :P wciskasz ctrl alt i del i wybierasz menadzer zadan w zakładce procesy kliknij na widok potem wybierz kolumny i zaznacz PID ;) Więc teraz szukasz tego PID-u z cmd w procesach ;) sam dobrze wiesz co masz na swoim komputerze ;D jesli jakis pid pasuje do procesu np jakies antyvirusa lub przęglądarki nie masz czym sie martwic ;) lecz to jest coś czego nie przypominasz sobie że masz lub nie wiesz co to zaznacz i kliknij zakoncz proces i po sprawe :D jesli jest odmowa dostepu oznacza ta aplikacje systemową mam nadzieje że to pomoże na przyszłość :P


no i co mi to niby da że zrobię tak ?! dzwoniłem do interii do tych adminów to powiedział mi typ że nie może mi hasła już dać bo ktoś se zweryfikował hasło poprzez sms.. nie wiem co zrobić !! a nie mam kasy na hakera !! kur*wa, potrzebuje tego e-maila stale mi ktoś zakłada konta lewe przez to i mam problemy a nie jestem w stanie kontrolować tego gdzie i kto mi zakłada ! ta osoba musiała znać moje hasło ale nigdzie się nie logowałem w szkole , pracy , lub miejscu publiczym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  14 grudnia 2012

po pierwsze: zapora malwarebytes-antimalware, nie stac cie na hakera? wyemigruj,popracuj w Anglii 2 miesiace ,wroc i bedzie cie stac

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  14 grudnia 2012
Flymen
Flymen: Kur*wa człowieku co mam udowodnić Ci że to moje konto mi zablokowano !!?? zdjęcie dowodu wysłać czy coś !! na pewno nie muszę trobie bo nnie jesteś żadną osobą do tego upoważninią więc daruj se te komentarze człowieku ! nie słucham twoich rad -.- zależy bo tam mam pozapisywane wszystkie dokumenty do pracy itd !

równie dobrze możesz chcieć skroić komuś konto :)
Nie mam potrzeby odpisywać chamowi i gburowi który nie umie normalnie napisać :)
Szczerze powiedziawszy wszyscy którzy Ci tu piszą co masz zrobić mówią Ci tylko jak zapobiegać a nie jak odzyskać.
Żaden admin Ci nie da haseł bo nie może potwierdzić że to twoje konto. Bluzganie, wyzywanie itp. jest na Twoją niekorzyść ;)

Temat do zamknięcia ;)
TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  15 grudnia 2012
Flymen
Flymen: no i co mi to niby da że zrobię tak ?! dzwoniłem do interii do tych adminów to powiedział mi typ że nie może mi hasła już dać bo ktoś se zweryfikował hasło poprzez sms.. nie wiem co zrobić !! a nie mam kasy na hakera !! kur*wa, potrzebuje tego e-maila stale mi ktoś zakłada konta lewe przez to i mam problemy a nie jestem w stanie kontrolować tego gdzie i kto mi zakłada ! ta osoba musiała znać moje hasło ale nigdzie się nie logowałem w szkole , pracy , lub miejscu publiczym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

po pierwsze nie trzeba sie logować w miejscach innych publicznych , pracy szkole itp. żeby zrobić ci to co opisujesz a po 2 za to jak bluzgasz na innych ( w sumie nie wiem z jakich powodów) nawet gdybyś mi zapłacił nie zrobiłbym tego dla ciebie -.- choć tak naprawde to nie wiele pracy -.- chciałem ci pomóc i powiedzieć jedynie jak temu zapobiec w jeden z najprostszych sposobów są inne ale to juz inna bajka... tak własnie sie kończy to że nie ludzie nie zdaja sobie sprawy że komputer to potężna "broń" w dzisiejszych czasach -.- Flymen jeśli znowu masz zamiar przechowywać coś ważnego na kompie lub mailu poczytaj na internecie jak chronić ważne dane -.- ja nie udzielam porad już na ten hakerski temat bo bana jeszcze dostane za własną wiedze..

Zamknijcie temat -.-
:lol2:i'm out:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.