adra1992
adra1992
  12 grudnia 2012 (pierwszy post)
Blackberry model 8707v

1. Którą wersję Desktop Manager powinnam pobrać i skąd?
(pobrałam stąd, ale już któryś raz pod sam koniec instalacji, na ostatnie 10kb się zacina i nie idzie dalej https://swdownloads.blackberry.com/Downloads/quickdownload.do )

2. Jak się wchodzi w przeglądarkę internetową? ( bardzo proszę o instrukcję dla blondynek)

3. Na wyświetlaczu, pod stanem baterii i zasięgiem mam napisane " Odmowa transmisji danych" - czego to się tyczy? Internetu? Jak to zmienić?

Z góry bardzo dziękuję wybawcy mojej ciemnoty ;)
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  14 grudnia 2012

64 mb ram :D blackberry to shit. kup nowy telefon. internet- 384kbps LOL :D i ta bateria ciulowa

NicZaFriko
NicZaFriko
  14 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 64 mb ram :D blackberry to shit. kup nowy telefon. internet- 384kbps LOL :D i ta bateria ciulowa

Wiesz nie kazdy potrzebuje 1gb ramu i 4 rdzienie na telefonie .. :)

Co do tematu adra1992 polecam jakieś forum dla użytkowników jeżynki bo to dość mało popularny telefon i nie sadze żebyś akurat tutaj trafiła na fanatyka tej firmy :) A pewnie forów jest pelno na necie o jeżynkach i tam polecam sie zapytać :)
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  15 grudnia 2012

no wlasnie te telefony sa bezuyzyteczne z ta pamiecia ram. sam dobry odtwarzacz muzyczny pobiera 18-25mb ram...telefon shit,przestarzaly i gowniane oprogramowanie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.