shinu
shinu
  12 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam

Niedługo kończy mi sie umowa w oragne. i zaproponowali mi w korzystnym abonamencie telefon htc , problem w tym, ze sa az trzy ich rodzaje a, ze zatrzymalem sie na czasach noki 6303 to nie wiele mi mowia te nazwy. Takze zwracam sie do was z prosba o porownanie tych trzech telefonow. Jest to thc explorer, one v i desire C.

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/5940/5392/6204/5308/

Pozdrawiam

DagixFire
DagixFire
  12 grudnia 2012

one v najlepszy z tych 3 moim zdaniem

shinu
shinu
  12 grudnia 2012

a co ma one v czego nie maja inne? możesz jakoś uzasadnić swój wybór?

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  12 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Może telefony i fajne ale oferta dupna.. Mi też się kończy umowa i zmieniam sieć ;) Rachunki są w kosmos - nie opłacalne ;)
DagixFire
DagixFire
  12 grudnia 2012

-wiekszy i lepszy wyswietlacz
-pojemniejsza bateria
-w porownaniu do explorera duzo wiecej pamieci wbudowanej (explorer 90mb, one v 4gb)
-android 4.0, explorer 2.3.5
-procesor 1ghz, reszta 600mhz, szalu nie ma ale w porownaniu do tych 600mhz bedzie szalona roznica
-aparat 5mpx z lampa blyskowa, explorer 3

NicZaFriko
NicZaFriko
  12 grudnia 2012

Boże człowieku , rezygnuj z Orange.. ciekawe za ile miesiecznie Tobie zaproponowali te telefony bo jak za wiecej niz 30zl na 12 miesiecy to smiech na sali jakis..

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  13 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe za ile miesiecznie Tobie zaproponowali te telefony bo jak za wiecej niz 30zl na 12 miesiecy to smiech na sali jakis..

na pewno więcej.. w dodatku stawki za minuty i smsy "niby niskie" ale zadzwoń do np. dziewczyny która jest poza siecią i cytuje sms'a z dzisiaj: "Przekroczyłeś kwotę swojego abonamentu o 75zł" :ninja: never again ograne...
shinu
shinu
  13 grudnia 2012

za telefon nic. jeden z nich tylko kosztuje 119zl ale nie pamietam, ktory a i tak jest to jednorazowa oplata. abonament 7dyszek, nielimitowane rozmowy plus 700esow i bodajrze 1.5gb netu. Jakbym mial jeszcze za telefon placic jakies chajsy to z miejsca bym podziekowal:)

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  14 grudnia 2012

htc neo v ,bedziesz zachwycony,poza tym najlepsza bateria a jesli chodzi o smartfon to duzy plus

shinu
shinu
  14 grudnia 2012

dzwonilem po wszystkich innych sieciach z zapytaniem o podobny abonament. tylko play ma podobna cenowo. niestety reszta nie przebije oferty orange.
Niestety mam do wyboru tylko desire c i x. ale x jest w t-mobile z oferta lipna jak nie wiem co

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  14 grudnia 2012

to poczekaj pol roku to cena najnowszysch smartfonow spadnie o polowe.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.