Bazyliszek7777
Posty: 1234 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
Bazyliszek7777
  11 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam jak sformatowac komputer bez płyty windows, jezeli przy kupnie nie bylo plyty. wiem ze sie da z pozycji komputera ale nie wiem jak to zrobic. prosze o pomoc.

Rachuj kazde swoje slowo co i do kogo piszesz !

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  11 grudnia 2012
Bazyliszek7777
Bazyliszek7777: Witam jak sformatowac komputer bez płyty windows, jezeli przy kupnie nie było plyty. wiem ze sie da z pozycji komputera ale nie wiem jak to zrobic. prosze o pomoc.

tak czy siak potrzebujesz płyty :)
masz oryginalny klucz do windowsa? ;> nalepke? ;> ściągnij z torrentów sobie płytkę z takim samym windowsem (kropka w kropkę) i zainstaluj :) Możesz to zrobić legalnie (nawet ściągnąć z torrentów) jeśli masz oryginalny klucz ;)
Bazyliszek7777
Posty: 1234 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
Bazyliszek7777
  11 grudnia 2012

Ok wiec jak mam sformatowac komputer wiem ze pod czas wlaczenia kompa cos musze nacisnac. mam plyte i orginalny klucz.

Rachuj kazde swoje slowo co i do kogo piszesz !

znajduch
znajduch
  11 grudnia 2012

Uściślijmy jedno, chodzi o laptopa czy stacjonarke?:ninja:

Bazyliszek7777
Posty: 1234 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
Bazyliszek7777
  11 grudnia 2012

potrzebuje sformatowac laptopa

Rachuj kazde swoje slowo co i do kogo piszesz !

znajduch
znajduch
  11 grudnia 2012

Jeśli to nowy laptop to na dysku powinieneś mieć partycję recovery, a na niej wszystkie sterowniki i cały crapware do Twojego modelu :ninja:

znajduch
znajduch
  11 grudnia 2012

Jaki to laptop?

NicZaFriko
NicZaFriko
  11 grudnia 2012

Na pewno jak nowy komp to ma partycje z win na dysku ... przy odpalaniu popatrz czy nie ma gdzieś wcisnąć F8 albo co..

Boże instalować z płytki win na lapku.. :crylol:

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  11 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Boże instalować z płytki win na lapku..

Nie śmiej się.. Ja wywaliłem partycję recovery odrazu ;) i zainstalowałem czysty Win7 -> wkurzały mnie tysiące niepotrzebnych aplikacji ;]

I tak wyszedłem na tym lepiej bo wgrałem sobie nowsze sterowniki do wszystko po kolei ;)
NicZaFriko
NicZaFriko
  12 grudnia 2012
MTF
MTF: I tak wyszedłem na tym lepiej bo wgrałem sobie nowsze sterowniki do wszystko po kolei ;)


Ja tam wole zostawić ta partycje , wywalem 3 programy oryginalne a inne firmowe sa przydatne np ze storownikami , sciaga wszystkie najnowsze i nie musze sam szukac ;)
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  13 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sciaga wszystkie najnowsz

U mnie też była apka od Asusa do auto aktualizacji sterowników.. rzecz w tym że jak ściągła sobie nowe sterowniki to były one do d*** ;) Wyskakiwał błąd że czegoś brakuje -.-' xd

Więc wole robić to ręcznie ;P
NicZaFriko
NicZaFriko
  14 grudnia 2012
MTF
MTF: NicZaFriko:sciaga wszystkie najnowsz U mnie też była apka od Asusa do auto aktualizacji sterowników.. rzecz w tym że jak ściągła sobie nowe sterowniki to były one do d*** ;) Wyskakiwał błąd że czegoś brakuje -.-' xd Więc wole robić to ręcznie ;P


Widocznie program programowi nie równy , ja mam app od samsunga i tez na początku wywaliłem wszystko żeby byl lapek czysty .. ale potem jakoś byl format aa mowie zostawię , i zobaczyłem ja działa każda i po oględzinach zostawiłem parę apek :)
Pumolog
Pumolog
  14 grudnia 2012

potrzebuje sformatowac laptopaPartycje lub dysk formatuje się. Wywołując z partycji recovery, nie sformatujesz lecz przywrócisz do stanu fabrycznego.

denaturat
denaturat
  17 grudnia 2012

i co wy mozecie wiedziec o komputerach niewolnicy majkro$oftu....

NicZaFriko
NicZaFriko
  17 grudnia 2012

I co Ty mozesz wiedzieć o Microsofcie trolu unixa ,imb czy innego gowna .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.