PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  8 grudnia 2012 (pierwszy post)

czy jest mozliwosc podlaczenia lapka do komputera stacjonarnego ? Mam nowego laptopa i chce przeslac pliki z kompa do niego .

DagixFire
DagixFire
  8 grudnia 2012

po sieci domowej

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  8 grudnia 2012

Jak wyzej...kablem RJ-45
Albo dysk przenosny, metoda kopiuj..
Dropbox itp...

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  8 grudnia 2012

mozna w sumie tez kablem usb 2x męski ,to znaczy obie koncowki meskie,ale ja zamowilem z allegro niby gosciu mial 400 pozytywow i 0 negatywow a minal tydzien i nie doszlo. co robic to zbytnio nie wiem,poczekam kolejny tydzien.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  8 grudnia 2012

spoko o taki kabel mi chodzilo podeslal bys mi link z allegro do niego ? A co do tego kabla rob wszystko telefonicze ja mialem podobna sytuacje ze sluchawkami pisalem maile pisalem na gg znalalzlem numer do goscia zadzwonilem opieprzylem to przyszly w 2 dni i jeszcze dlugopis dostalem w ramach
rekompensaty hahah

rafal0302
rafal0302
  8 grudnia 2012

kabel sieciowy ale skrosowany

znajduch
znajduch
  9 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: .kablem RJ-45


Konto usunięte
Konto usunięte: mozna w sumie tez kablem usb 2x męski ,to znaczy obie koncowki meskie


Proszę Was, do przesłania pliku z komputera na komputer kupować kabel...?

Wg, mnie najprościej postawić sobie serwer FTP i przesłać pliki po sieci LAN, oczywko jeśli nie ma pod ręką pendrive'a albo plików jest dużo do przesłania. No ewentualnie udostępnienie katalogu w windzie przez sieć. Ale nie jestem przekonany do rozwiązań MS w tej dziedzinie. Ściągnięcie i skonfigurowanie serwera FTP zajmuje 5 minut, a pliki pobierzesz wtedy przez zwykłą przeglądarkę internetową. Choć ja wolę do tego użyć total commandera ;) Ale ja to stara wyga wychowana na dos navigatorze ;)
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  9 grudnia 2012

@znajduch

Heh... Ja tam upieram sie przy swoim...a najprosciej jest po prostu wszystko zgrac przez dysk, nie oszukujmy sie... :) A nie jakies sredniowieczne stawianie serwerow :)
Nie wiadomo jakim poziomem wiedzy z zakresu informatyki uzytkowej dysponuje autor tematu :mrgreen:

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  9 grudnia 2012

no ta kup se dysk przenosny na usb za 500 gb zaplacisz od 140 do 250 zl,ewentualnie pendrive. a kabel to po prostu wpisujesz kabel 2x męski albo kabel męsko męski i ci wyskoczy. tylko zwracaj uwage,by byl to 2.0 a nie 1.0 jak to niektorzy sprzedaja

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.