ALKaida1410
ALKaida1410
  5 grudnia 2012 (pierwszy post)

Jakie znacie stronki, z darmową, legalną muzyką?? Ja wam polecam : www.jamendo.com . Tam może nie ma znanych artystów, ale są muzycy którzy naprawdę tworzą muzykę przez duże M Polecam!!!!!!!!!!

Niereformowalny
Niereformowalny
  5 grudnia 2012
http://grooveshark.com/ "tylko" do odsłuchu
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  5 grudnia 2012

nie ma czegos takiego jak darmowa i legalna muzyka. albo kupujesz ,placisz artyscie i wtedy jest legalne,albo sciagasz i tym samym kogos okradasz. znam kilka ale skoro juz znalazles jedna to ci wystarczy :D

RaDiK88
RaDiK88
  5 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma czegos takiego jak darmowa i legalna muzyka. albo kupujesz ,placisz artyscie i wtedy jest legalne,albo sciagasz i tym samym kogos okradasz. znam kilka ale skoro juz znalazles jedna to ci wystarczy :D


no chyba jakiś żart poczytaj o licencjach Creative Commons
Bosman2012
Bosman2012
  5 grudnia 2012

Mam pytanie potrzebuje pomocy :( mam operę 4.2mod i gdy chce pobrać zdjęcie zmieniając nazwę lub też nie to pokazuje błąd systemu plików,oczywiście gdy ściągam bezpośrednio to niema problemów

Bosman2012
Bosman2012
  5 grudnia 2012

Piszcie na priv

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  5 grudnia 2012

@Bosman2012 jak masz z czyms problem to zaloz swoj temat a nie pisz w czyims o swoich komplikacjach zyciowych :ninja:

johnson
johnson
  6 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://grooveshark.com/ "tylko" do odsłuchu

hahaha bullshit!!. Kazda muzyka mozna sciagnac z poziomu przegladarki wiec nie ma czegos takiego jak tylko do odsluchu xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie znacie stronki, z darmową, legalną muzyką??


Allegro.pl
empik.com
amazon.com
ebay.pl

:lol: :mrgreen:
JimCarrey
JimCarrey
  7 grudnia 2012
www.soundcloud.com - Polecam popularniejszy od myspace ; )

Pozdrawiam
johnson
johnson
  7 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: www.soundcloud.com - Polecam popularniejszy od myspace ; )

Tutaj tez nielegalnie mozna sciagnac :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.