KreatorMarzen
KreatorMarzen
  1 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam. Tak jak w temacie, interesuje Mnie zakup tego telefonu, wygladem przypomina flagowy model SIII, specyfikacja nie jest zla, opcja dual sim daje temu mocny +
Czy ktos mial do czynienia z tym modelem ? Co mozecie mi poradzic ? Szukalem alternatywnych fonikow ale Mnie nie przekonuje ani ZTE ani Alcatel ani Omega czy tez inne nie wymienione...

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  2 grudnia 2012

ile masz hajsu? jeden ghz na jednym kole to na androida za maało szczególnie na mułowym touchwiz. dla mnie arc s i xperia u to absolutne minimum dla androida to bez 1,5ghz tudzież 2x 1ghz nie działa dobrze jak masz mniej niż na xperie u (czy też nieco "lepsza" p) albo arca to sory bierz lumie z wp 7.5 sory ale android jest za dziwny zeby działać na słabym sprzecie.

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  2 grudnia 2012

1100 papiera... Problem w tym ze SE jakos Mnie nie bierze nie mwoiac juz o Noki z WP...poza tym pamietaj tez o dual simie... :)
Eh kupno w tym kraju teraz to jest sztuka... Kiedys sie bralo pierwszy lepszy i grunt zeby dzialal a teraz...:wtf:

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  2 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ile masz hajsu? jeden ghz na jednym kole to na androida za maało szczególnie na mułowym touchwiz. dla mnie arc s i xperia u to absolutne minimum dla androida to bez 1,5ghz tudzież 2x 1ghz nie działa dobrze jak masz mniej niż na xperie u (czy też nieco "lepsza" p) albo arca to sory bierz lumie z wp 7.5 sory ale android jest za dziwny zeby działać na słabym sprzecie.

co ty p***dolisz? lol farmazony z dupy
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  3 grudnia 2012

@oOZyxak0o

Heh to moze rozwin swoj poglad na temat tego telefonu, bo Ja raczej po 10-tym bede go bral...a na razie tylko uslyszalem zeby brac szajsowe kafle od WP7 lub SE a'la bond :mrgreen:

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  4 grudnia 2012

To jest tak,że fan symbiana będzie wjeżdżał na androida,nie wazne jaka wersja i jaki telefon. Bo ludzie są głupi. Lumia z wp to największa porażka z jaką się spotkałem. Telefony te są tak ograniczone,że bardziej już nie mogą. Już nie wspomne o zwalonej przegladarce w telefonie. 2 plusy lumii- szybko działa,aparat dobrej klasy. Co do tego samsunga-nie mam zastrzeżeń,nic nie będzie się przycinać,to p***lenie ludzi symbiana . aparat 5mp jak ci wystarczy to możesz śmiało brać.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  4 grudnia 2012

+ oczywiście tak jak napisałeś dual sim,choć to chyba nie potrzebne :D i bateria z dużą pojemnością.

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  4 grudnia 2012

Heh dzieki ... Juz mam taki metlik ze sam nie wiem... Kupie nokie 3310 i uj...przynajmniej wiem czego moge sie spodziewac a tu kazdy zbeszta i rad malo... Dual sim jest mi potrzebny a z reszta to nie wiem bo nie obracam telefonami... Moj komputer tez jest slaby jak patrze jak pisza inni o swoich bestiach a jakos ciagnie nowosci bez problemu... Polemika, nie dziekuje. Fck :ninja:

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  4 grudnia 2012

LG P700 Optimus L7 a co sadzicie o tym modelu ?

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  4 grudnia 2012

Wiesz ogólnie mało czym się różni od poprzednika. Pewnie czymś się różni ale ogólnie niczym istotnym. Dlaczego akurat LG?

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  4 grudnia 2012

Odpisalem na PW

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  5 grudnia 2012

I moj wybor padl....na...



Dobra, mala edycja hahaha :lol:

Oryginal:



Gwarancja: 24 miesiące gwarancji
Kod Producenta: MT7003
Wymiary: 147,2x79,5x9,7mm
Waga: 191g
Ekran dotykowy: Tak
Klawiatura Qwerty: Nie
Klawiatura numeryczna: Nie
Pasma pracy: 850/900/1800/1900/2100MHz
Pojemność baterii: 3200mAh
System operacyjny: Android
Rodzaj wyświetlacza: WVGA
Rozmiar wyświetlacza: 5cale
Rozdzielczość wyświetlacza: 480x800piksel
Wbudowana pamięć: 4GB
Obsługiwane karty pamięci: Tak
Wielkość obsługiwanej karty pamięci: 32GB
Bluetooth: Tak
WiFi: Tak
Moduł GPS: Tak
Aparat cyfrowy: Tak
Matryca głównego aparatu: 5Mpiksel
Matryca aparatu z przodu: 0,3Mpiksel
Złącza: micro USB, jack 3,5mm
Języki: Wielojęzyczny interfejs użytkownika
Dodatkowe funkcje: Funkcja oszczędzania baterii - schedule power ON/OFF
Zawartość zestawu: bateria, kabel USB, ładowarka, słuchawki, folia zabezpieczająca na ekran

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.