Yokozuki
Posty: 2 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Yokozuki
  30 listopada 2012 (pierwszy post)

Cześć. Rootowałem ostatnio mego GT540 drugi raz. ( Po aktualizacji androida do 2.1) i mam problem przy uruchomieniu telefonu wyskakuje coś po angielsku i ten napis "UIDs on the system.." później wyskakuje Android Market wymuś zamknięcie.. ; / Czytałem że muszę pobrać na nowo cały system który waży 131 mb ponad i pobawić się trochę z tym.. . ;/ Może zna ktoś jakieś inne wyjście ?

Proszę o wszelką pomoc. Odpowiedzi typu na forum masz odpowiedź nie pocieszą mnie bo poczytałem już wiele i nici z tego.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  1 grudnia 2012

niepotrzebnie rootowales jezeli wczesniej telefon dzialal. zle zaktualizowales softa i potem root nie wyszedl. i zaktualizuj sobie do androida 2.3.3 potem root.-wszystko od nowa. syzyfowa praca :D

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  1 grudnia 2012

ty...a po co ci root? bateria slabo chodzi?

Mecherechezdus
Mecherechezdus
  1 grudnia 2012

no właśnie to coś po angielsku by się przydało napisać co to boo o to się rozchodzi.
te objawy co piszesz to jedyne co to od nowa wgrac soft.(mozliwe ze wgrywałeś jakiś niezbyt sprawny) ściągnij czystego ;)

DagixFire
DagixFire
  1 grudnia 2012

zrob najpierw 3x wipe w cwm

dudeman1991
dudeman1991
  2 grudnia 2012
http://forum.xda-developers.com/index.php?tab=all tutaj odszukaj Twój telefon wejdź w Android Development i poszukaj ROM'u który Ci najbardziej będzie odpowiadał, zwaracaj uwagę na komentarze użytkowników
Yokozuki
Posty: 2 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Yokozuki
  2 grudnia 2012

Cześć, sorry za moją nieobecność. Roota robiłem po to żebym mógł instalować aplikacje na sd a nie na pamięć telefonu. A co do aktualizacji w programie LGMobile Support Tool Wyskakuje że nie mogę aktualizować bo mam najnowszą wersję... czyli 2.1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.