rambobmw
rambobmw
  26 listopada 2012 (pierwszy post)

mam internet w t mobile. wifi max 8 osob. jak zrobic by moja karta sieciowa miala pierwszenstwo? jest zakladka w firewall filtrowanie. co dalej.?

znajduch
znajduch
  27 listopada 2012

Rozumiem, że chcesz to uzyskać w routerze?:woot:

NicZaFriko
NicZaFriko
  27 listopada 2012

Na takim routerze nawet qos nie ma ..
a chyba to takiej zabawy co cqb albo htb nie pamietam juz , jak to bylo z priorytetowaniem lacza . Przewaznie w kazdych routerach jest qos ale to mierne moim zdaniem jest,

rambobmw
rambobmw
  27 listopada 2012

a tak troche po polskiemu? heee.. wlasnie ruter ma max 12 osob jak wybiera kogo wywalic i wybrac?

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak troche po polskiemu? heee.. wlasnie ruter ma max 12 osob jak wybiera kogo wywalic i wybrac?

Proste: bierze pierwszych którzy się połączą.
Nie ma innej opcji - te routery (tak to się pisze) są po to żebyś mógł się w domu podłączyć lapkiem + telefon + może siostra/brat. A nie żeby dzielić łącze z większą liczbą osób. Jeśli potrzebujesz udostępniać łącze dużej ilości osób to trochę poczytaj o routerach - co to właściwie jest i jakie opcje posiada. Dla współdzielenia łącza z dużą liczbą osób kup sobie jakiś net po kablu/światłowodzie i podłącz jakiś sensowny router który domyślnie pozwoli Ci podłączyć 254 klientów ;]

P.s. Adresy MAC a nie MAK.. Wiem że nie masz pojęcia o czym piszesz ani o czym my piszemy dlatego napisałem Ci najłatwiej jak potrafię :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.