starbuckselo
starbuckselo
  24 listopada 2012 (pierwszy post)

Mam zamiar kupić laptopa takiego do 2 tys. Zastanawiam się nad dwoma modelami Toshiby, byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi umiał doradzić i pokazać różnice tych modeli.

http://www.x-kom.pl/p/80437-notebook-laptop-15,6-toshiba-satellite-l755-1j5-i3-2350m-6gb-640-dvd-rw-7hp64.html

http://allegro.pl/toshiba-c855-i3-2350m-4gb-500gb-usb3-win7-office-i2816993029.html

OjBoSieZakochasz
Posty: 73 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
OjBoSieZakochasz
  24 listopada 2012

Lepiej dozbierać i kupic cos takiego:
http://allegro.pl/asus-r500vd-i5-3210m-4gb-500gb-gt610-2gb-usb-3-0-i2669343139.html

tylko ze bez systemu, ale masz dobry procek , i fajną grafikę jak na lapka.

Miłość prawdziwa zaczyna się wówczas, gdy niczego w zamian nie oczekujesz.
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  25 listopada 2012

Będziesz grał czy nie?

pokahontazz
pokahontazz
  25 listopada 2012

podbijam pytanie, też szukam takiego do 2 tysięcy, zastanawiałam się nad asusuem jakimś...

starbuckselo
starbuckselo
  25 listopada 2012

do gier raczej nie ewentualnie jakaś fifa czy coś , bo nie gram dużo a zresztą do gier mam komputer.

Kombatant
Kombatant
  25 listopada 2012

ja rowniez poszukuje do 2 tys lapka, do internetów only.

Czy ten - > http://www.mediaexpert.pl/katalog/notebooki/toshiba-satellite-c855-113,20003.html#opinions
mi wystarczy ?

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  25 listopada 2012

ta,napiszcie cos wiecej,naprawde jestescie az tak uposledzeni? szukam lapka do 2 tysi i nawet nie napisza czego oczekuja ,do czego ma byc

Kombatant
Kombatant
  25 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ,napiszcie cos wiecej,naprawde jestescie az tak uposledzeni? szukam lapka do 2 tysi i nawet nie napisza czego oczekuja

Konto usunięte
Konto usunięte: do internetów only.


Ale ty czytaj dokladnie, co?
starbuckselo
starbuckselo
  26 listopada 2012

podałem dwa konkretne modele, bo byłbym na nie zdecydowany. chciałem się tylko doradzić który. ale jeśli możecie mi polecic jeszcze inne modele to tak: byle miał dobry procek i3 , i5 itd, zainstalowany system win7 najlepiej ale win8 ewentualnie też może być, pamięć min. 4gb , dysk min. 500gb , używany do internetu, pisania różnych dokumentów etc.

Konto usunięte
Konto usunięte: ta,napiszcie cos wiecej,naprawde jestescie az tak uposledzeni? szukam lapka do 2 tysi i nawet nie napisza czego oczekuja ,do czego ma byc
rafal0302
rafal0302
  27 listopada 2012

laptop do gier nadaje sie do pisania dokumentów i internetu.

Bez sensu jest kupować laptopa do internetu jeśli tak to lepiej zainwestować w netbooka albo coś mniejszego, do 1200 zł np jakiś tablet.

Laptop ma to do siebie że nie rozbudujesz go. ew. dodasz RAM. Teraz prawie też nie do zrobienia ponieważ laptopa na maksa są ładowane RAM-em

Lepiej wziąć coś z dobrą grafików + druga intelowska.
A nóż sie przyda kiedyś.

Mi sie wydaje żę teraz Adobe Flashe Player ma tak duże wymagania że masakra.

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  5 grudnia 2012

Zawsze przy zakupie nowego sprzętu warto się zastanowić dokładne do czego tak naprawdę go potrzebujesz. Jeśli chcesz serfować po necie oglądać filmy itp. gadać przez skype gg itp. i zależy Ci na mobilności to albo laptop jak kolega wyżej napisał tablet. Taką zabawkę w miarę dobrą zapłacisz do 1500 zł nowa oczywiście. Lecz jeśli potrzebujesz konkretnej maszyny do gier nowszych o dużych wymaganiach licz się z tym że to też kosztuje. Laptopy obecne na dzisiejszym rynku są dobrze wyposażone ale i cena nie jest najmniejsza. Wiadomo laptopy są dobre z tej strony że możesz mieć go wszędzie bez zabawy z kablami itp. Lecz lubią się przegrzewać i wyłączają się bo ich chłodzenie nie jest wydajne. Dlatego stacjonarne komputery są najlepsze do gier lecz i pobór prądu jest o wiele większy. Lecz wybór zostawiam już Tobie ;) Mam nadzieje że choć trochę pomogłem ;)d83dde03

:lol2:i'm out:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.