Mel92
Mel92
  13 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam. (;
Wybaczcie, ale nie mam specjalnej wiedzy informatycznej...
Otóż, mam drukarkę LEXMARK 2200 series
I nie mogę jej zainstalować, wcześniej była zainstalowana u siostry na lapku więc wszystko było Si, ale teraz to ja nie wiem co ja mam zrobić...

Otóż wyjaśniam... Wkładam płyte, setup, akceptuj,
zdjęcie:



pojawia mi się takie okienko, wszystko ładnie pięknie, KLIKAM ZAINSTALUJ.. pojawia mi się to okienko obok, że oprogramowanie nie jest dostępne w języku polskim ( co jest dziwne bo gdy rozwijam tę lite jest tam POLSKI... ale nvmn... może być English..), kilikam więc język angielski... I.. znika mi tamto okienko, a to pierwsze widnieje, widnieje i nic się nie dzieje... O.o

I teraz WTF!! O.o

Pomoże ktoś?

Mel92
Mel92
  13 listopada 2012

Już nie ważne, zauważyłam, że nie mam systemu operacyjnego prawidłowego bo ta drukarka na siódemce nie działa..
temat do zamknięcia..

DagixFire
DagixFire
  13 listopada 2012

oprogramowanie nie dziala na 7, drukarka dziala jak kazda inna - podlacz ja, kliknij na dodaj drukarke i windows niech sam sterowniki sobie poszuka

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  13 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Już nie ważne, zauważyłam, że nie mam systemu operacyjnego prawidłowego bo ta drukarka na siódemce nie działa.. temat do zamknięcia.

na stronie producenta zapewne są sterowniki do win7
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.