PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  7 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam posiadam Sony Ericssona W995 . Ostatnio zacza mi sie wylaczac i wlaczac . Dzisiaj siedzialem na Operze sluchalem nut i telefon zlapal laga zacia sie ;) wylaczylem go wyjmujac baterie ale gdy spowrotem go wlaczylem znow to samo scina sie i nic nie da sie zrobic ... dodam ze ostatnio telefon byl ciagle pod ladowarka ale watpie ze z tego powodu by sie tak scinal jesli ktos wie o co moze chodzic to prosze o Pomoc :))))

NicZaFriko
NicZaFriko
  7 listopada 2012

sądze ze aktualizacja albo wgranie od nowa softu by pomogło .. serwis jesli nie potrafisz tego sam zrobic 20zł przeważnie takie cos kosztuje :)

FazZi85
FazZi85
  8 listopada 2012

aktualizacja softu jedynie może pomóc, ewentualnie coś nie tak jest z procesorkiem

v6adamv6
v6adamv6
  11 listopada 2012

Telefon po tuningu? Ja miałem identyczny problem z W910 po tuningu zaczął się sam resetować pomogło wgranie nowego softu. Poszukaj w googlach jak się to robi trudno nie jest jak jesteś w miarę ogarniety

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  12 listopada 2012

wgralem softa od nowa nic nie daje znow to samo..
ja juz nie wiem co sie z nim dzieje ;/

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  12 listopada 2012

nie zadnego tuningu nie robilem.

NicZaFriko
NicZaFriko
  12 listopada 2012

serwis , i sprawdzanie płytki jeśli nie soft to znaczy ze uszkodzenie lezy w elektronice ;]
Do serwisu niech powiedzą co jest złe i powiedza ile kosztuje dana cześć ;] i zobacz czy CI sie bedzie opłacało.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  13 listopada 2012

hmmm zanioslem telefon do serwisu zeby upewnic sie czy zrobilem softa dobrze ... i nic wiec ja juz nie wiem . zaniose go na inny serwis niech go sprawdza

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  15 listopada 2012

no i telefonik zrobiony ! ;)

NicZaFriko
NicZaFriko
  15 listopada 2012

co było przyczyną , pochwalisz sie ? :D
Na przyszłosc bedzie wiedza ;)

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  16 listopada 2012

szczerze ? Nie wiem .. Oddalem do drugiego serwisu facet powiedzial ze cos trzeba bylo w srodku lutowac i wszystko jest okej .

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  16 listopada 2012

czyli to jednak nie byla awaria oprogramowania .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.