BarmaniePiwoLejx3
BarmaniePiwoLejx3
  6 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam mam pytanie , znalazłem telefon który jest zabezpieczony blokadą telefonu , czy idzie go w jaki kolwiek sposób odblokować?

Malolat
Posty: 126 (po ~85 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 19
Malolat
  6 listopada 2012

marka i model ?

To jest nie miłość do muzyki, to jest pasja wychodząca poza upodobanie i poza hobby, to jest droga życia. Muzyka jest esencją mojego życia

BarmaniePiwoLejx3
BarmaniePiwoLejx3
  6 listopada 2012

samsung e1180

XxJakabxX
XxJakabxX
  6 listopada 2012

jest to dość stary telefon wiec policja raczej nie zawita w domu bo jeśli byl by nowy to po miesiacu miał byś wizyte :) a blokade może w komisie sciągną

whitestok
whitestok
  6 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jest to dość stary telefon wiec policja raczej nie zawita w domu bo jeśli byl by nowy to po miesiacu miał byś wizyte :)

ee tam bzdura :) za ściągnięcie simlocka? :D
whitestok
whitestok
  6 listopada 2012

aa nie sorry :D to o inną blokadę chodziło :D

NicZaFriko
NicZaFriko
  6 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: miesiacu miał byś wizyte

w jaki sposób ?
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 listopada 2012

ta jasne ciekawe kogo w polsce stac na telefon z podsluchem chyba biznesmena albo polityka... jaka blokada telefonu? kradziony czy co? zrob jakies foto i wstaw moze cos da

BarmaniePiwoLejx3
BarmaniePiwoLejx3
  6 listopada 2012

chodzi o to ze znalazlem telefon ;d który był rozładowany naładowałem ;d i chce zobaczyc co w nim jest czy idzie ominac jakos blokade bez nowego softa;d?

JingisChan
JingisChan
  6 listopada 2012

A co jest do oglądania w takim "wraku"? Cudze sms-y bądź numery z książki telefonicznej o ile to w ogóle znaleziony tel.

NicZaFriko
NicZaFriko
  6 listopada 2012

Zobacz karte sim i włóz do innego telefonu moze nie ma pinu , jak tam to zobacz jakis kontakt i oddaj telefon , piwko pewnie dostaniesz i bardziej sie micha ucieszy ;)

BarmaniePiwoLejx3
BarmaniePiwoLejx3
  7 listopada 2012

no tak chce go oddać ale niewiem czyj to telefon ;d ,ale nie mam jak tego sprawdzic bo jest blokada telefonu ...

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  7 listopada 2012

Jeżeli jest blokada telefonu,że wyświetlacz się nie włącza lub telefon uruchamia się tylko ekranem startowym to nic nie zrobisz. Ktoś kto zgubił po prostu go zablokował(zlecił to albo operatorowi sieci lub policji) i ci sami mogą go odblokować. Więc wyjścia masz 3 :
-zachowaj na pamiątkę,choć telefon jest bezużyteczny
-wyrzuć do śmietnika choć po co?
-oddaj policji pewnie ktoś zgłosił zaginięcie lub odwiedź stronę swojego miasta i zobacz ogłoszenia,może ktoś coś zamieścił

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.