DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  4 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam planuje zakupić dekoder do 2 telewizora.
cena do 150zł ,aby miał przyciski do pogłaszania i przełączania kanałów na dekoderze(gdy sie pilot zgubi)
I najważniejsze aby szybko przełączał kanały!
Obecnie mam ferguson ariva T65 i przełącza strasznie wolno,ok 3sek zanim sie załaduje obraz
Co byście polecili z szybkich dekoderów?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  4 listopada 2012

Ja mam Apollo 120... Na poczatku klnalem na niego ale z czasem sie przyzwyczailem... "+"
EPG, Mozliwosc zatrzymywania programu w czasie rzeczywistym( ale to kuleje) mozliwosc nagrywania programow z pelnym programowaniem daty i czasu, usb 2.0, odtwarzanie obrazu Full HD 1080p, dobry i pomocny serwis ze strony producenta.
"-"
Czesto sie resetuje, aktualizacja pomaga, samoczynne wlaczanie urzadzenia, slaba lacznosc z pilotem(trzeba trafic w czujnik), EPG nie wyswietla calego opisu danej audycji/programu :/ brak odtwarzania filmow rmvb, dlugie ladowanie plikow z folderu o duzej zawartosci, problem z wyswietlaniem polskich znakow w filmach, wolne uruchamianie i przelaczanie programow.

W ocenie koncowej daje 6/10
PS: Do 150 zl nie wiem czy znajdziesz taki sprzet jaki bys chcial...

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  4 listopada 2012

mi najbardziej zależy alby szybko przełączał kanały,reszta jest mniej ważna.
Co polecicie z szybkich tunerów?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  4 listopada 2012

Heh jakby ktos mi udzielil takich info to sam kupil bym pewnie inny d83dde1d
A tak kazdy na stronie po kolei i czytanie komentarzy d83ddcdd

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  4 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak kazdy na stronie po kolei i czytanie komentarzy


właśnie nie widziałem opini na temat szybkosci przełączania kanałów

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  4 listopada 2012

Heh bo ludzie kupuja na pale i nawet nie wiedza czym powinien sie cechowac dobry sprzet :ninja:

rafal0302
rafal0302
  6 listopada 2012

Wydaje mi się że żaden nie będzie szybko przełączał kanałów.

Jak np mam dekoder cyfry + to kanały tam też przełączają się tak że należy chwile zaczekać, no ale to satelita. Nie wiem czy z naziemną tez tak jest.

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  6 listopada 2012
rafal0302
rafal0302: Wydaje mi się że żaden nie będzie szybko przełączał kanałów. Jak np mam dekoder cyfry + to kanały tam też przełączają się tak że należy chwile zaczekać, no ale to satelita. Nie wiem czy z naziemną tez tak jest.


juz zaczynam tesknic za stara tv analogową.
mysle tez nad zakupem tv lcd 32" juz z funkcja mpg4 czy taki tv tez tak wolno przelacza kanaly jak dekoder?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

rafal0302
rafal0302
  8 listopada 2012

Akurat wczoraj byłem sprawdzić i "podłączyć" telewizje cyfrową w lg i panasonicu które miały wbudowane tunery dvb-t i jakoś nie zauważyłem aby kanały się długo przełączały.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.