czytowazne1
czytowazne1
  26 października 2012 (pierwszy post)

mam telefon w orange na karte i dzis gdy wrocilem do domu zauwazylem ze nie mam zasiegu myslalem ze to chwilowe wiec nic z tego sobie nie zrobilem ale do tej pory zasieg nie wrocil i nie wiem co sie moglo stac, mial ktos tak moze? to juz ponad 5 godzin... probowalem przelozyc starter do innego telefonu ale nic to nie dalo, waznosc konta sie nie skonczyla a wczesniej nie byl wyciagany starter wiec to raczej nie przez uszkodzenie karty

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  26 października 2012

Przejdź do Play lub do Virgin Mobile. Bo prawda jest taka,że gdyby nie powstał Play to do tej pory byście nie płacili za minutę stawki 30 gr/min (i stąd te drogie połączenia np z orange,t-mobile do play. Pozdrawiam i trochę szacunku się należy..

xPietsze
xPietsze
  27 października 2012

ja tak miałem wczoraj i wiem, że osoby z mojej okolicy tak samo ;) ale już wszystko ok ;)

NicZaFriko
NicZaFriko
  27 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: t-mobile do play

No to juz troche czasu temu minelo , teraz stawka jest taka sama..

Orange sie pierniczy wszysyc z niego uciekaja , brak zasiegu non stop moja kolezanka ma , oferty do kitu a ceny eh.. porazka.

Ja akurat mam T-mobile bo dali mi mega oferte moim zdaniem.
XxJakabxX
XxJakabxX
  29 października 2012

miałem tak dwa razy w Orange i musiałem zrobić duplikat karty oba zrobili mi za darmo choć za pierwszy mieli mi ściągnąć z konta 25 zł ale nie zrobili tego.

marekimbra
marekimbra
  12 listopada 2012

Może uszkodziła ci sie antena w telefonie. Proponuje iść z telefonem do serwisu GSM. To nie jest wina karty

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.