JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  26 października 2012 (pierwszy post)

Jak w temacie, czy ładowarka o wyjściu 5V 1A będzie pasowała do Iphone 5 o wyjściu 5V 0,7A?
No wiecie, nie spali się czy coś?

RaDiK88
RaDiK88
  26 października 2012

stać cie na iPhone 5 to stać Cie na ładowarkę

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  26 października 2012

Nie wiem jak to jest z tymi ajfonami ale ja na mojej xperii x10i miałem ładowarkę od HTC mocniejszą i nic się nie przypalało,jedynie po 2 miesiącach bateria zaczęła trzymać nie 6 dni,tylko 2.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  26 października 2012

była to bateria litowo-polimerowa.

NicZaFriko
NicZaFriko
  27 października 2012

Przecież to jest normalne ze jak sie ładuje wiekszym pradem to bateria szybciej sie psuje ,
Baterie mozna ladowac nawet 15A i naladuje sie cala w 5 min ale po 1h padnie a po 2 tygodniach bedzie gow z niej.. Ja kupilem do swojej noki 0.2A , laduje cala noc ale bateria mi trzyma meeega ! bardzo polecam ta metode.

XxJakabxX
XxJakabxX
  29 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: NicZaFriko

czyli jak zrozumiałem lepiej kupić "słabszą" ładowarkę co ładuje całą noc przez co bateria jest wydajniejsza ? bo jeśli tak jest to chętnie spróbuje bo w nocy i tak się nie korzysta.
NicZaFriko
NicZaFriko
  29 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: XxJakabxX


Oczywiście , mniejszy prąd lepiej znosi bateria przez co zwiększa sie jej żywotność , producenci telefonów nie dają takich bo ładować 8h telefon to przesada dla niektórych ,
Tylko musisz mieć 2 ładowarki , jedną na noc i jedna na wszeli wypadek bo wiadomo potrzebujesz szybko naładować to wtedy lipa z ładowarką z małym prądem ładowania.
Ja tam mam jedna 1000 mAh a drugą 200mAh , aa i o czym należy pamiętać , nie bawimy sie na ładowanym telefonie przez słabszą ladowarke bo prąd poboru jest większy niz lądowania i telefon po prostu sie wyładowuje a bateria dostaje po dupie ..

Tylko ja ta ładowarkę kupiłem w takim elektrycznym a na allegro nie widze o mniejszym pradzie ladowania . Zalezy tez jaki V bo ja mam na 5.
marekimbra
marekimbra
  12 listopada 2012

Powinno być ok!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.