DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  21 października 2012 (pierwszy post)

Witam chce kupic nawigacje min 4,3" ekran,i z jakis tanszych bo będzie sporadycznie używana i tylko po pl.
Dobrze aby można było do niej łatwo wgrać jakąś lepsza mape z uwzględnienie dróg gruntowych i leśnych bo często jeżdże w terenie i aby dobrze czytelna była w pełnym słońcu.
Na razie korzystałem tylko chwilowo z LARK FREEBIRD 4.31 i tomtoma
Cena do ok 200zł co polecacie a czego unikać?
Dużo w tej cenie widziałem Go Clever warte to coś? czy lepiej brać larka?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

NicZaFriko
NicZaFriko
  21 października 2012

walic firme , zobacz które urządzenie ma najlepsze paramenty procek i pamieć a potem resetuj wgrywaj auto mape i po problemie ..

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  21 października 2012

najbardziej biorę pod uwagę LARK FreeBird 43.3 ,Lark FreeBird 50.3 albo GOCLEVER NAVIO 405
która z nich sie lepiej sprawuje?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

NicZaFriko
NicZaFriko
  21 października 2012

te 2 larki to w sumie jedno i to samo , goclever to odpada ;/
Ja pamiętam ze kiedyś sprzedawałem larka jakiegoś i klient przyszedł z powrotem bo powiedział ze nie da zaktualizować .. Okazało sie ze najnowsza aktualizacja ma wiekszą pojemność od pojemmosci na urządzeniu :D
Ja to bym zrobił tak , Larka , przerobienie go to jest 20 min w domu , kupienie dobrej karty 4gb , i auto mapa i w trase i tyle.

NicZaFriko
NicZaFriko
  21 października 2012

jedyne czym sie różnią to ze nowszy model ma transmiter fm czyli możesz usłyszeć komunikaty z głośników audio w samochodzie ;) Dobry bajer , ale wtedy nie możesz korzystać z radia;)

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  22 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: te 2 larki to w sumie jedno i to samo


jeden ma ekran 4,3 adrugi 5 cali głównie na to patrzyłem

Konto usunięte
Konto usunięte: kupienie dobrej karty 4gb , i auto mapa i w trase i tyle


automapa zajmuje az 4GB? i też automapa jest droga a jato bede uzywal sporadycznie i nie oplaca mi sie kupowac takiej pro mapy

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  24 października 2012
DJpamir
DJpamir: automapa zajmuje az 4GB? i też automapa jest droga a jato bede uzywal sporadycznie i nie oplaca mi sie kupowac takiej pro mapy

zazwyczaj to jedyna dobra mapa w naszym kraju:) w reszcie nie wszystkie drogi sa, w am tez ale rzadziej spotykane. popytaj w miejscu zakupu, czasem maja "promocje" na AM

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.