AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  7 października 2012 (pierwszy post)

Witam.
Wczoraj wieczorem ekran mojego monitora nagle przybrał różowy kolor. Problem wyskoczył prosto z dupy, bo żadnymi kablami ani niczym innym się nie bawiłem. Siedzę na necie, winamp leci, gadacz odpalony a tu nagle jeb! i kolory na całym monitorze są różowe. Restart kompa nie pomógł, tym bardziej się zaniepokoiłem bo róż jest wszędzie, w biosie po restarcie również, wszystkie napisy są różowe. Monitor LCD.

O co chodzi?

whitestok
whitestok
  7 października 2012

zmien kabel

NicZaFriko
NicZaFriko
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zmien kabel

Jeśli to nie podziała , podłącz pod inny sprzęt , jesli to samo bedzie to znacyz ze usterka monitora ;]

W ogóle pierwsze co pomyslałem to ja piernicze , rózowy ekran ? Ja rozumiem blue screen ale pink ? mówię kur. co to za bład musiał wyskoczyć : D
rafal0302
rafal0302
  7 października 2012

pink screen !!! ahahaah

Umarłem ...

MichaU
MichaU
  7 października 2012

moze twoj komp jest kobieta :rotfl:

AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  7 października 2012

Może ma gejowskie zapędy.

Jak problem z dupy się pojawił, tak i z dupy się rozwiązał. Nie robiłem nic, samo z siebie przeskoczyło na dobre kolory. Ciekawe kiedy znów mu się włączy pedalstwo.

whitestok
whitestok
  8 października 2012

pobujaj biurkiem to problem z dupy wróci :) moim zdaniem wina kabla, ewentualnie wina wtyczki/gniazda do którego kabel jest podpięty.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.