Emalkay
Posty: 27 (po ~935 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Emalkay
  7 października 2012 (pierwszy post)

Witam!
Mam problem z kontem YouTube oraz Google+ który przedstawia się następująco:

"Twój kanał YouTube został wyłączony z powodu usunięcia profilu Google+. Twoje filmy są teraz prywatne i tylko Ty możesz je oglądać. Aktywuj swój profil Google+, by włączyć kanał i umożliwić innym oglądanie Twoich filmów."

Gdy klikam w link aktywacji swojego profilu Google+ wyświetla mi się informacja:

"Your profile is currently suspended Until your profile is unsuspended, you will be unable to use this feature. Visit your profile to learn more."

Klikam w link: "Visit your profile to learn more" i przekierowuje mnie on znowu na informację:

"Your profile is currently suspended Until your profile is unsuspended, you will be unable to use this feature. Visit your profile to learn more."

Podobna sytuacja ma miejsce, gdy próbuję utworzyć profil Google+ logując się na adres G-mail, klikam: "Dołącz do Google+" a moim oczom ukazuje się:

"Twój profil jest obecnie zawieszony Dopóki Twój profil nie zostanie odwieszony, nie będziesz mógł korzystać z tej funkcji. Odwiedź swój profil, aby uzyskać więcej informacji."

Klikam w odnośnik: "Odwiedź swój profil, aby uzyskać więcej informacji." i przekierowuje mnie on tak samo jak w wyżej opisanej sytuacji:

"Twój profil jest obecnie zawieszony Dopóki Twój profil nie zostanie odwieszony, nie będziesz mógł korzystać z tej funkcji. Odwiedź swój profil, aby uzyskać więcej informacji."

Zgłosiłem błąd na koncie w YouTube ale nie liczę na ich odpowiedź.
Zgłosiłem całą sytuację do Google i narazie cisza. Czytałem, że trzeba poczekać 30 dni (jeszcze tyle nie minęło) ale czytałem także posty innych użytkowników, że i po 70 dniach nie mogli nadal utworzyć profilu Google+.

Proszę o pomoc (jakąkolwiek), porady co robić, gdzie napisać, jak odwołać się, czego próbować.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.