Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  5 października 2012 (pierwszy post)

Nie wiem czy właściwy dział, najwyżej mnie wygonicie i zbanujecie. :ninja:

Cześć!

Otóż... do tej pory zdarzyło mi się pobrać parę filmów z pewnej strony za pomocą pewnego programu (brak nazw = brak reklamy, ofkors). Szybko się ściągały, bez wad. A teraz? Owszem, ważą więcej, ale i ściągają się duuużo wolniej (mam lepszy internet za odnowienie umowy, a już kiedyś ściągałam podobną ilość na gorszym i było ok). Odpalam film, a tu zamiast wstępu np z wielkim pomnikiem albo lwem w obręczy i dalej film, pojawia mi się zielone tło, obraz zacina się jak płyta na stole mikserskim DJ'a i reszta filmu leci tak jak początek - zacinając się. Czyli film do kosza. Moje pytania:

Co może być przyczyną, że filmy ściągają się zepsute?
A może ściągają się dobre, a mi sie coś popsuło?
Czy film moze ściągnąć się niepełny, mimo że program rzecze inaczej?
A może strona ma problemy albo ktoś powstawiał lewe filmy?
Czy możliwym jest, aby na owej stronie albo w programie był jakiś limit pobierania? :zonk:
Może akcja, o której było głośno jakiś czas temu, dobrała się do dupy mojej i mojego komputera i teraz śledzi każdy mój ruch?

Nie ze wszystkimi się tak stało, ale z większościa. Z góry dzięki za sugestie przyczyny problemu. :piwo:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012

Po pierwsze zainstaluj sobie kodeki bo pewnie filmy są dobre.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 października 2012

Subeditplayer zainstaluj + najnowsze kodeki .

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  6 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Po pierwsze zainstaluj sobie kodeki bo pewnie filmy są dobre.

Działa!!! :zakochany: Dzięki Ci, dobry człowieku. :D :piwo:
http://www.darmoweprogramy.org/826/K-Lite-Codec-Pack-Full - wzięłam ten, pierwszy lepszy z gogliszczy. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Subeditplayer zainstaluj + najnowsze kodeki .


J/w. ;)

Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 października 2012
Kiniowska
Kiniowska: Działa!!! Dzięki Ci, dobry człowieku. :D


No widzisz, nie ma za co ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.