PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  5 października 2012 (pierwszy post)

witam . Mam taki problem :D lacze sie przez wi-fi w tele np.u kolegi czy cioci wchodze na you tube i filmy smigaja az milo , a wchodze u siebie w domu na you tube i buforowanie jest 0 % filmik nie chce sie wgrac . Nie wiem o co chodzi.
Telefon : Sony Ericsson W995
Router : TP-LINK TL-WR340G Jezeli ktos wie o co moze chodzic to prosze o pomoc .

whitestok
whitestok
  5 października 2012

a net w domu jaki masz?

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  6 października 2012
PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK: TP-LINK TL-WR340G

Masz dobrze ustawiony region na routerze? Strony internetowe wczytują się bez problemu?
PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  6 października 2012

dobrze jest ustawiony . Wszystkie strony wczytuja sie bez problemu. A najsmieszniejsze jest to ze mam najszybszego neta ;D wiec predkosc internetu na pewno odpada :D

whitestok
whitestok
  6 października 2012
PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK: A najsmieszniejsze jest to ze mam najszybszego neta ;D wiec predkosc internetu na pewno odpada :D

no ale, że najszybszy we wsi? :D
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 października 2012

TP-LINK = NEOSTRADA.TP i wszystko jasne. Gdybyś miał internet w netii albo w vectra - niemiał byś takich problemów

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: TP-LINK = NEOSTRADA.TP i wszystko jasne. Gdybyś miał internet w netii albo w vectra - niemiał byś takich problemów

Tak się składa, że model 340G jest routerem bez modemu adsl z annex`em b...,czyli Neo tutaj nie wchodzi w grę. Ponadto nie rozumiem stwierdzenia;
Konto usunięte
Konto usunięte: TP-LINK = NEOSTRADA.TP i wszystko jasne.

Kwestia prawidłowej konfiguracji. Co prawda niektóre (wcześniejsze) modele miały problemy z szybką synchronizacją, jeśli o produkty "pod Neo" chodzi, ale wystarczyło zmienić w konfiguracji kilka parametrów.
Co do samej Neostrady; wszystko zależne jest od regionu; centrali i okablowania w danym regionie :) u mnie wszystko śmiga, że aż miło a jestem poza zasięgiem usług providerskich dostawców kablowych, więc lepszej alternatywy dla nnie nie ma ;)
rafal0302
rafal0302
  7 października 2012

A jak działa Tobie youtube na laptopie bądź innym urządzeniu ?

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  7 października 2012

bez zadnego problemu ;) wlasnie to mnie dziwi ... o0 ze na lapku jest zayebiscie :D a na tele nie chce sie filmik wgrac . Buforowanie rozpoczyna sie i konczy na 0 :D

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  7 października 2012

Kwestia konfiguracji no tak.

rafal0302
rafal0302
  7 października 2012

ustaw sobie statycznie ip w routerze dla twojego telefonu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.