NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 października 2012 (pierwszy post)

Przez to przywracanie systemu pojawił się problem z avastem wcześniej dobrze działającym :



Jak wciskam uruchom osłony, uruchom program to nic się nie dzieje ...
Chciałem zrobić reinstalację, ale w panelu sterowania nie ma avastu, za to jest tylko ikonka w pasku zadań.

Co zrobić żeby przywrócić avast do poprzedniej formy?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Jacek80
Jacek80
  5 października 2012

Pobierz instalatora z internetu i po jego odpaleniu powinna być opcja naprawy i deinstalacji. Jak ta pierwsza nie pomoże, to odinstaluj i zainstaluj ponownie

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pobierz instalatora z internetu i po jego odpaleniu powinna być opcja naprawy i deinstalacji. Jak ta pierwsza nie pomoże, to odinstaluj i zainstaluj ponownie

Pobrałem, odpalam setup i :

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  5 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pobrałem, odpalam setup i :

Wyczyść Avasta zewsząd z komputera, ściągnij ponownie i zainstaluj. U mnie się sprawdza ta opcja. :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 października 2012
Kiniowska
Kiniowska: Wyczyść Avasta zewsząd z komputera, ściągnij ponownie i zainstaluj. U mnie się sprawdza ta opcja. :D

Tylko jak go wyrzucić skoro nie ma go w panelu sterowania a w pasku zadań nie ma opcji unistall.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 października 2012

chłopie...avast to jeden z najgorszych antyvirusów. Zmień na coś innego

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hłopie...avast to jeden z najgorszych antyvirusów. Zmień na coś innego


To tej pory na niego nie narzekałem, ale skoro tak twierdzisz to poleć jakiś darmowy i daj pomysł jak usunąć Avast ...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  7 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tylko jak go wyrzucić skoro nie ma go w panelu sterowania a w pasku zadań nie ma opcji unistall.


Skorzystaj z tego narzędzia http://www.avast.com/uninstall-utility, jeśli nie pomoże spróbuj tym http://www.appremover.com/

{y*x=40
{x+y=10:woot:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 października 2012
Pafel
Pafel: Skorzystaj z tego narzędzia http://www.avast.com/uninstall-utility, jeśli nie pomoże spróbuj tym http://www.appremover.com/

Drugi link nie działa a w pierwszy przetestuje pod wieczór jak odpalę lapa i dam znać czy pomogło.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

patrick2604
Posty: 91 (po ~92 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
patrick2604
  20 października 2012

kto wogóle używa avasta to to samo ja by zainstalować pande syf syf i jeszcze raz syf zainstaluj avg2012 najlepszy darmowy AntiVirus jaki zna świat AVAST TO SYF KAŻDY TO WIE

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.