JuFi90
Posty: 327 (po ~117 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
JuFi90
  23 września 2012 (pierwszy post)

Witam, ma ktoś z was ten telefon? Jeśli tak to może wy mi poradzicie, chodzi o połączenie WI-FI, Po połączeniu nie mam możliwości korzystania z internetu w przeglądarce w ramach sieci WI-FI, łączy mi tylko z 3g lub gprs, Jak ustawić żeby łączyło się z Wi-Fi?

whitestok
whitestok
  23 września 2012

tam gdzieś w ustawieniach transmisji danych sie to przestawia chyba, a próbowałeś hard reset robić?

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  24 września 2012

i to jest wlasnie ten zryty system iOS. moze przegladarke da sie jakas pobrac,ktora ma taka opcje ale bedzie ciezko na ten system.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  24 września 2012

aaaa to ten nowy z windows phone. nastepnym razem kup sobie sony ericssona z androidem nie bedziesz mial takich problemow

JuFi90
Posty: 327 (po ~117 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
JuFi90
  25 września 2012

Problem rozwiązany na wlasna reke, temat do zamknięcia

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  25 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i to jest wlasnie ten zryty system iOS.


Konto usunięte
Konto usunięte: Samsung omnia SGH-i900

A ja myślałem ze to system apple, nie wiedziałem ze z kimś się nim dzieli i można toto spotkać na czymkolwiek innym niż ipad i iphone:woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: aaaa to ten nowy z windows phone. nastepnym razem kup sobie sony ericssona z androidem nie bedziesz mial takich problemow

android nie jest tak złoty jak go malują:)
whitestok
whitestok
  25 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: aaaa to ten nowy z windows phone.

SGH-i900 to jest stara Omnia z Windows Mobile 6.1 albo 6.5
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  26 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: SGH-i900 to jest stara Omnia z Windows Mobile 6.1 albo 6.5

jeżeli chodzi o telefony chłopak nie ma bladego pojęcia o czym pisze:)
whitestok
whitestok
  26 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

mnie masz na mysli? :D
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  27 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie masz na mysli? :D

kolesia którego cytowałeś:) ot twierdzi ze iOS jest zryty i działa na samsungu:)
whitestok
whitestok
  27 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ot twierdzi ze iOS jest zryty i działa na samsungu:)

hehe iOS jest nawet OK ale nie zmienił się prawie wcale od czasu premiery :D poza tym ogólnie to jestem przeciwko wszystkiemu co wyszło od Apple i to przez głupią politykę tej firmy i jeśli miałbym wybrać pomiędzy iPhone 5 i Samsungiem Galaxy S III to oczywiste, że wybrał bym Samsunga i każda rozsądna osoba by ten wybór w taki sam sposób rozstrzygnęła.

w ostatnią niedzielę przyszedł kumpel i przyniósł swojego nowego iPhone 5 i jak zobaczyłem ten tel to tylko zapytałem...A męskich nie było?...no i zacząłem się śmiać :D już 4S lepiej wygląda :)
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  27 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe iOS jest nawet OK ale nie zmienił się prawie wcale od czasu premiery :

iOS od początku miał przewagę nad androidem dopiero od 2.3 android zaczynał dawać radę by z 4.0 i 4.1 wyrównać i względnie przewyższyć iOS.
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym ogólnie to jestem przeciwko wszystkiemu co wyszło od Apple i to przez głupią politykę tej firmy i jeśli miałbym wybrać pomiędzy iPhone 5 i Samsungiem Galaxy S III to oczywiste, że wybrał bym Samsunga i każda rozsądna osoba by ten wybór w taki sam sposób rozstrzygnęła.

ja jestem przeciwny przepłacaniu za produkt dlatego apple dziękuję:)
Konto usunięte
Konto usunięte: w ostatnią niedzielę przyszedł kumpel i przyniósł swojego nowego iPhone 5 i jak zobaczyłem ten tel to tylko zapytałem...A męskich nie było?...no i zacząłem się śmiać :D już 4S lepiej wygląda :)

Obecnie portale ścigają się z nowymi informacjami o problemach z ip5.
Mam nexusa nie dlatego, ze to samsung, a dlatego że nexus i tylko czekam aż plotki o nexusach od każdego producenta okażą się prawdą xperia nexus:zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.