testt
testt
  17 września 2012 (pierwszy post)

witam,

potrzebuję kilku informacji na temat możliwości przeniesienia numeru z plusa mix do play mix lub play abonament. czy jest możliwość takiej migracji jeszcze przed końcem trwania umowy z plusem?

z góry dzięki za info, pozdrawiam :)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  17 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jest możliwość takiej migracji jeszcze przed końcem trwania umowy z plusem?

Możliwość jest, ale wtedy musiał byś zapłacić plusowi za każdy miesiąc który jeszcze pozostał.
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wtedy musiał byś zapłacić plusowi za każdy miesiąc który jeszcze pozostał.

Nie do końca...zależy, jaką ma karę umowną. Ja miałem umowę 48 doładowań po 30zł, natomiast karę umowną 500zł. Rezygnowałem w momencie, gdzie pozostało mi 16 doładowań...kara umowna wynosiła wtedy 175zł. Gdybym musiał zwracać za wszystkie doładowania, musiałbym zapłacić 480zł. Na umowie powinien być punkt odnośnie kary i jej wysokości. zazwyczaj im wyższa kwota doładowań i droższy telefon, tym kara jest wyższa za niedopełnienie warunków umowy.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  19 września 2012

owszem jest taka mozliwosc,idziesz do salonu play opowiadasz o problemie i wszystko robia za ciebie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.