Patriotaa
Patriotaa
  15 września 2012 (pierwszy post)

Witam mam pendrive 8gb kingstone.Gdy kopiujie na niego filmy to kopiujią się wolną 8gb kopiujie się 40gb.Co zrobić aby przyspieszyć?
Mam xp

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy kopiujie na niego filmy to kopiujią się wolną 8gb kopiujie się 40gb.

Ktoś to rozumie?
Jacek80
Jacek80
  15 września 2012

pewnie zamiast 40 gb miało być 40 min ;)
pendrive pendrive'owi nie równy, wszystko zależy od modelu/firmy. Każda pamięć ma swoją określoną prędkość zapisu / odczytu, do tego dochodzi wersja USB. Po tych tanich pamięciach nie spodziewaj sie wiele.
Przykładowo
Kingston DataTraveler G3 8GB EVIL STICK USB 2.0 (~30zł) - prędkość odczytu/zapisu - 10/5 MB/s
Kingston DataTraveler R30 16GB USB 3.0 Retail USB 3.0 (~70zł) - prędkość odczytu/zapisu - 70/30 MB/s
co przy kopiowaniu większych plików daje duże różnice w czasie

Patriotaa
Patriotaa
  15 września 2012

Tak jest pomyliłem się.Aha czyli ze wszystko jest okej? Nie jest to wina kompa?:) To dobrze;)

Jacek80
Jacek80
  15 września 2012

dla pewności napisz jeszcze jakiego masz pena

MuchaNaPlecach
Posty: 40 (po ~247 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MuchaNaPlecach
  16 września 2012

zawsze we właściwościach sprzętu można przełączyć zasadę szybkiego usuwania na buforowanie zapisu - nie wiem jak dużo (o ile w ogóle) to da, ale warto spróbować :)

Patriotaa
Patriotaa
  16 września 2012

Mam Pena : DataTravel 100 G2 a i jest jeszcze taki problem:

Jak mam włączonego kompa i przykładowo teraz podłącze pendrive to nic nie mogę na niego skopiować taki błąd wyskakuje:

Dopiero mogę kopiować jak nie wyjme pena i zrestartuje kompa.I to jeden plik a lbo jak zaznacze kilka plików.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  16 września 2012

wez kujwa przeskanuj kompa bo wyglada mi to na trojana

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.