NicZaFriko
NicZaFriko
  12 września 2012 (pierwszy post)

Witam , mam małe pytanko odnośnie Steam..
Otóż , chciałem sobie pograć w CS'a ale bez steam .. tzn mam cs oryginalnego , sciagnietego przez stem'a ale owy program bardzo muli mi kompa.. a jest on dość kiepskawy .. a jak wiadomo każde mulenie kompa podczas CS to nie gra , musi być płynnie ! :D
Jest jakiś sposób zeby wejsc na gre bez właczania steam ? jakos go obejsc ?
Pomocy kurde bo google wujek nie chce :{

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  12 września 2012

Po pierwsze proszę pana cs 1.6 czy cs source,cs go?
Jak cs 1.6 to nie wiem,jak masz source to norma bo aktualizacje ciągle pobiera co miesiąc i dodaj jeszcze aktualizacje samego steama to tyle giga zajmuje przynajmniej 40 łącznie więc jest przeciążony. I dodając jeszcze to,że steam jest jak napchana biblioteka... Jeżeli nie chcesz by ci zamulało to musisz mieć nowego kompa,na starym nic nie zrobisz. Ewentualnie jak jest problem z odpalaniem steam(że coś nie łączy czy coś) to dodajesz steam do uruchamianych aplikacji przy starcie(niby przymula kompa ale przynajmniej zawsze się załaduje) Mam tak samo,u mnie cs source i inne gry np team fortress 2 czasem włącza się 5,7 minut a czasem po minucie...Tak samo jak chcę włączyć tab podczas grania(czat) -ścina kompletna a mam średniego kompa. Jak jakieś masz pytania to pisz

NicZaFriko
NicZaFriko
  12 września 2012

Sorki cs 1.6.

crs94
crs94
  13 września 2012

Jeżeli steam muli Ci csa.. To robisz tak rozdzielczosc 640x480 najmniejsza... po 2 cfg na fpsy po 3 wylaczasz dostepnosc steama podczas gry i jest lepiej pozdrawiam :)

Jagdtiger
Jagdtiger
  13 września 2012

Bez Steama gry w ogóle nie odpalisz, więc musisz kombinować jak wyżej. W steam wyłącz przyjaciół i wszystkie zbędne bajerki, powinno być lepiej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.