Lemur2000
Lemur2000
  7 września 2012 (pierwszy post)

Zakupiłem telefon Smartfon LG SWIFT L3 "black" no i ogarniam go troche ale ledwo i mam mały problem który już na początku mnie zainteresował dlaczego te telefon tak cicho odtwarza muzyke i ogołem cichy jest. Macie jakieś porady albo coś?

MichaU
MichaU
  7 września 2012

google nie gryzie. jedynie co tam wyczytalem to to ze wystarczy zainstalowac inny player do mp3 niz fabryczny ale co do dzwonkow hmmm raczej kapa

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  7 września 2012

bo ten telefon tak ma,lg ogolnie sa ciche. mozesz w serwisie zakupic glosniczki do niego i sam wymienic na lepsze glosniejsze o ile do tego modelu sa.. poza tym on bazuje na androidzie to wez poszukaj w google na pewno jakis program do tego jest. a co chcesz z niego radio/wieze zrobic? jak masz jacka 3.5 to nie ma problemu podlaczasz glosniki od komputera 2.0 albo 2.1 i dziala.
A programow do odtwarzania jest chyba 7 ,ja polecam powerAMP w wer. premium. Najlepszy,mozliwosc podglosnienia basu i ogolnie korektora.

MichaU
MichaU
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja polecam powerAMP

az sprawdze z ciekawosci u siebie :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.