shingam
shingam
  1 września 2012 (pierwszy post)

Siema, czemu gdy tworzę punkt dostępu z tel przed północą to mi czat ładuje, a gdy po to mam cały czas łączenie? Nokia 5800 najnowsze oprogramowanie. Play.

shingam
shingam
  1 września 2012

Zaznaczę, że chodzi o Wi-Fi z tel na kompa. Wszystko śmiga, a sam (czat) nie chce mi wskoczyć. Mam Red Bull Mobille. I żeby było jasne

Konto usunięte
Konto usunięte: tworzę punkt dostępu z tel przed północą to mi czat ładuje, a gdy po to mam cały czas łączenie?


??
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  2 września 2012

nie wiem o co ci chodzi, prosze jasniej opisz bo ..naprawde banalnie to opisales/as.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  2 września 2012

jaki czat? z aplikacji? czy ze strony internetowej? Redbullmobile też mam i nie ma problemów,napisales/as ten post tak,jakbys byl nawalony grubo,napisz jeszcze raz o co biega.

znajduch
znajduch
  2 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema, czemu gdy tworzę punkt dostępu z tel przed północą to mi czat ładuje, a gdy po to mam cały czas łączenie? Nokia 5800 najnowsze oprogramowanie. Play.


Napisz po polsku. Wątpię aby ktoś miał działającą kryształową kulę.
denaturat
denaturat
  4 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wątpię aby ktoś miał działającą kryształową kulę.

ma ją nasza forumowa etatowa wrozka ale ta jest na wakacjach i raczej szybko nie wroci
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.